Препарати від застуди та грипу Діюча речовина: Ацетилцистеїн





Всього: 50 товарів
Ацетилцистеїн порошок для орального розчину 600 мг саше 3 г №20
від3.75грн на бонусний рахунок
в наявності
Ацетилцистеїн-Здоров'я розчин для ін'єкцій 100 мг/мл ампула 3 мл №10
+3.21грн на бонусний рахунок
доставимо
АЦЦ гарячий напій порошок для орального розчину по 600 мг по 3 г пакетик №6
+3.16грн на бонусний рахунок
доставимо
Мультігріп бронхо порошок для орального розчину 600 мг саше 3 г №10
+2.58грн на бонусний рахунок
доставимо
№10
в категоріїдоставимо
Ацетилцистеїн-Астрафарм порошок для орального розчину 100 мг саше №10
+0.01грн на бонусний рахунок
доставимо

Зверніть увагу
Опис препаратів Препарати від застуди та грипу на цій сторінці є спрощеною версією від anc.ua Перед придбанням або використанням препаратів, необхідно консультуватися з лікарем та ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника.Інформація надана тільки для ознайомчих цілей і не має бути використана як керівництво до самолікування. Призначення препаратів та їх дозування може встановити тільки лікар
Препарати від застуди та грипу — ціни в Аптеці Низьких Цін
💊 Категорія | Препарати від застуди та грипу |
💊 Кількість товарів | 31 |
💊 Найменша ціна | 81.27 грн. |
💊 Середня ціна | 271.64 грн. |
💊 Найбільша ціна | 699.33 грн. |