anc
Замовлення списком Замовлення списком

Препарати від застуди

Сортувати:

Всього: 183

Ацетилсаліцилова кислота таблетки 0,5 г блістер №10 Ацетилсаліцилова кислота таблетки 0,5 г блістер №10 ВАТ 'Монфарм'

в наявності в 5 аптеках

Парацетамол таблетки 200 мг блістер №10 Парацетамол таблетки 200 мг блістер №10 ПАТ “Лубнифарм”

в наявності в 17 аптеках

Ацетилсаліцилова кислота таблетки 0,5 г блістер №10 Ацетилсаліцилова кислота таблетки 0,5 г блістер №10 Корпорація «Артеріум»

в наявності в 138 аптеках

Ацетилсаліцилова кислота-Дарниця таблетки 500 мг №10 Ацетилсаліцилова кислота-Дарниця таблетки 500 мг №10 Фармацевтична фірма «Дарниця»

в наявності в 140 аптеках

Парацетамол таблетки 0,2 г блістер №10 Парацетамол таблетки 0,2 г блістер №10 Корпорація «Артеріум»

в наявності в 118 аптеках

Парацетамол-Дарниця таблетки 200 мг №10 Парацетамол-Дарниця таблетки 200 мг №10 Фармацевтична фірма «Дарниця»

в наявності в 129 аптеках

Парацетамол капсули 325 мг блістер №10 Парацетамол капсули 325 мг блістер №10 Фармацевтична компанія «Здоров'я»

в наявності в 132 аптеках

Парацетамол капсули 500 мг блістер №10 Парацетамол капсули 500 мг блістер №10 Фармацевтична компанія «Здоров'я»

в наявності в 137 аптеках

Парацетамол для дітей сироп флакон скляний 50 мл Парацетамол для дітей сироп флакон скляний 50 мл БХФЗ

в наявності в 57 аптеках

Акція
Грипаут таблетки стрип №4 Грипаут таблетки стрип №4 Eurolife Healthcare Pvt. Ltd.

в наявності в 139 аптеках

Парацетамол-Дарниця таблетки 500 мг №10 Парацетамол-Дарниця таблетки 500 мг №10 Фармацевтична фірма «Дарниця»

в наявності в 138 аптеках

Парацетамол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл флакон 100 мл Парацетамол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл флакон 100 мл Фармацевтична компанія «Здоров'я»

в наявності в 33 аптеках

Панадол таблетки вкриті оболонкою 500 мг №12 Панадол таблетки вкриті оболонкою 500 мг №12 Glaxo Wellcome

в наявності в 137 аптеках

Піарон таблетки 500 мг №10 Піарон таблетки 500 мг №10 Виробник

в наявності в 136 аптеках

Анальгін для дітей супозиторії ректальні 0,1 г блістер №10 Анальгін для дітей супозиторії ректальні 0,1 г блістер №10 Лекхим - Харьков ЗАО Украина

в наявності в 20 аптеках

Застуду або ГРВІ викликають віруси, яких налічується більше 200 різновидів. При застуді з'являються аналогічні з грипом симптоми: біль в горлі, м'язах, озноб, підвищення температури. При кожному захворюванні симптоми з'являються в перші дні після зараження, і якщо їх ігнорувати, значно затягується процес одужання, а при грипі, можливі ускладнення. 

Сьогодні існує безліч засобів для лікування застуди та грипу, багато хто має комплексну дію - знімають ознаки хвороби та запалення. У аптеці АНЦ пропонується широкий асортимент якісних препаратів від застуди та грипу з доставкою в найближчу аптеку або поштове відділення кожного населеного пункту.

Що є причиною застуди

Причиною ГРВІ є віруси, їх існує величезна множина, найбільш поширені:

  • Риновірус - патогенні мікроорганізми потрапляють на слизову оболонку носа і горла, викликають сильну нежить. Зараження відбувається повітряно-краплинним шляхом, перші симптоми з'являються на 2-4 день після контакту з хворою людиною. Без лікування захворювання затягується на 10-12 днів, крім нежиті з'являється кашель. При прийомі комплексних засобів, одужання настає на 6-7 день. 
  • Аденовірус - це вірусна інфекція, що вражає не лише слизову оболонку носоглотки, але і око. При цьому у людини спостерігається загальна слабкість, нежить, біль в горлі, підвищується температура, з'являються кон'юнктивіт. 
  • Парагрип - при цьому захворюванні розвивається ларингіт. Якщо займатися самолікуванням, мікроорганізми опускаються у бронхи і розвивається бронхіт. Це захворювання часто супроводжується високою температурою тіла, в деяких випадках уражається слизова оболонка носа, розвивається синусит, тонзиліт.
  • Грип - розрізняють віруси двох груп : А і В. Самопочуття погіршується на другий день після зараження, при цьому різко підвищується температура тіла, з'являється сильний озноб і біль в м'язах, з'являється світлочутливість і біль в очах. Сильний біль в м'язах і в очах - це ознаки, які властиві вірусу грипу, вони рідко з'являються при застуді. 

Поставити точний діагноз повинен лікар, на підставі цього фахівець призначить комплексне лікування, підбере ефективні засоби від застуди або грипу. При цьому важливо вживати ліки, а не ігнорувати проблему, підвищувати імунітет, особливо у дітей. 

Часта застуда призводить до запалення аденоїд, а при хронічних запаленнях виникає гайморит, можуть утворитися поліпи. Останні значно погіршують якість життя, і їх доведеться видаляти хірургічним шляхом.

Які медичні препарати використовують при лікуванні застуди і грипу

Лікарські препарати для лікування ГРВІ і вірусу грипу, залежно від активної речовини, ділять на декілька груп:

  • Противірусні. 
  • Антибактеріальні. 
  • Імуностимулюючі. 
  • Антигістамінні. 

Також призначають засоби для зняття симптомів :

  • підвищеної температури тіла; 
  • болів в м'язах, голові, горлі.

Противірусні препарати

Сьогодні противірусні препарати представлені в широкому асортименті. Залежно від активної речовини їх ділять на групи: 

  • З інтерфероном - потрапляючи в організм, речовина знищує інфекцію, активує захисні функції організму. 
  • Препарати проти застуди прямої дії - активна речовина проникає в уражені клітини, руйнує патогенні мікроорганізми. 
  • Гомеопатичні препарати - включають рослинні речовини, які зміцнюють захисні функції організму, сприяють виробленню інтерферону.

Антибактеріальні препарати

Лікування застуди антибіотиками призначає виключно лікар, після лабораторних досліджень і визначення діагнозу. Як правило, таке лікування потрібне при застуді або вірусі грипу, коли інфекція викликана бактеріями, існує загроза розвитку : 

  • трахеїту; 
  • гаймориту; 
  • бронхіту; 
  • пневмонії.

Імуностимулюючі засоби

Імуномодулюючі препарати містять вітамін С, стимулюють вироблення інтерферону, їх часто використовують в комплексному лікуванні ГРВІ. Потрапляючи в організм людини, препарат стимулює вироблення інтерферону. Це потужний і ефективний білок знищує патогенні мікроорганізми, припиняє їх розмноження, підвищує імунітет, дозволяє швидко перемогти застуду.

Антигістамінні препарати

Застуда викликають набряклість слизової оболонки носа. Антигістамінні засоби ефективно відновлюють носове дихання, зменшують виділення слизу. 

Дія ліків для лікування симптомів застуди та вірусу грипу спрямована на зниження температури тіла, зняття болю в горлі. Жарознижуючі медикаменти доступні у формі пігулок, сиропів. Хорошою популярністю користуються порошки комбінованої дії. Вони добре знижують температуру, знімають біль, полегшують дихання. 

Якщо вам потрібні якісні, ефективні і доступні препарати від застуди, скористайтеся послугами аптеки АНЦ. У нас представлені оригінальні медикаменти низької вартості. Зручний каталог дозволить швидко знайти усе необхідне, а забрати замовлення можна в найближчій аптеці.