star_onclose

Парацетамол таблетки вкриті оболонкою 500 мг №10

Технолог ПрАТ
Артикул: 1068535
natcashbackePidrumka
fire -35% на другу упаковку
star 5.0 (0 відгуків)
від32.83грн до40.86грн
грн на бонусний рахуноквід0.33грн на бонусний рахунок
Ціна дійсна при замовленні на сайті 30.09.2026
Вказана найменша ціна в населеному пункті
Оплатаtooltip
Доставкаtooltip
Поверненняtooltip
Доставка у
pharmacy
Самовивіз з аптек
Ціна товару: від 32.83 грн
В наявності в 17 аптеках
Безкоштовно
courier
Курʼєр АНЦ new
Ціна товару: 36.4 грн
Безкоштовно
Термінова доставка: 99,00 грн.
package
Доступні способи доставки
arrow down
Ціна товару: 36.4 грн
novapost
Нова Пошта
відділення
поштомат
курʼєр
50 грн
1-3 робочі дні

Основні властивості

adults
checkbox_white
Дорослим
allergic
checkbox
Алергікам
children
!
Дітям
pregnant
x
Вагітним
feeding
!
Годуючим
drivers
checkbox
Водіям
diabetics
checkbox
Діабетикам
release-condition
checkbox
Умова відпуску

Характеристики

Торгова назваПарацетамол
Діюча речовинаПарацетамол
Дозування500 мг
ДорослимМожна
Спосіб застосуванняВсередину, тверді
ДітямЗ 6-ти років
Кількість в упаковці10 шт
ВагітнимНе можна
ГодуючимЗ обережністю за призначенням лікаря
АлергікамМожна
ВиробникТехнолог ПрАТ
ДіабетикамМожна
Країна виробництваУкраїна
ВодіямМожна
ФормаТаблетки, вкриті оболонкою
Умови відпускуБез рецепта
Код ATC

Опис

Редакторська група
Дата створення: 07.03.2024
Дата оновлення: 07.03.2024
alert

Зверніть увагу

Опис препарату Парацетамол таблетки вкриті оболонкою 500 мг №10 на цій сторінці є спрощеною версією від anc.ua. Перед придбанням або використанням препарату, необхідно консультуватися з лікарем та ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника. Інформація надана тільки для ознайомчих цілей і не має бути використана як керівництво до самолікування. Призначення препарату та його дозування може встановити тільки лікар

Поширені запитання

Яка ціна на Парацетамол таблетки вкриті оболонкою 500 мг №10?

plus
від 32.83 до 40.86 грн. - ціна в Аптеці Низьких Цін на Парацетамол таблетки вкриті оболонкою 500 мг №10.

У чому особливості товару Парацетамол таблетки вкриті оболонкою 500 мг №10?

plus
Препарати від застуди Парацетамол таблетки вкриті оболонкою 500 мг №10. Відноситься до Препарати від застуди

Яка діюча речовина Парацетамол таблетки вкриті оболонкою 500 мг №10?

plus
Діючі речовини у Парацетамол таблетки вкриті оболонкою 500 мг №10 є Парацетамол.

Які відгуки у товару Парацетамол таблетки вкриті оболонкою 500 мг №10?

plus
Надія 28 Лютий 2026

За таку ціну це просто знахідка. Завжди беру кілька пачок у запас. Ефективний і дешевий.