Я хочу поділитись враженням від співробітників АНЦ, яка знаходиться в Києві, бульвар Миколи Руденка, 14-Д (Кольцова). З деяких пір мій вибір зупинився на цій аптеці, хоч навколо є багато інших. Тут завжди готові допомогти, пояснити, уточняють, радять. Спершу я подумала - це старші люди, а ось нещодавно була в аптеці, мене обслуговувала молода співробітниця. Це було так само - допомога, порада, приємне спілкування. Зараз знову збираюсь до аптеки (чоловік хворіє) і виру нема - іду туди, де мені допомагають. Приємне спілкування - це так важливо в теперішній час. Дякую!
Відгук був корисний?
Аптека АНЦ
2026-06-24 10:09:34
Любов, дякуємо вам щиро за такі теплі слова! Нашій компанії, а особливо команді цієї аптеки неймовірно приємно побачити цей відгук. Нам дуже приємно знати, що наш персонал надає вам фахову консультацію та допомогу і дарує вам турботу.
Саме такі відгуки та приємні слова дуже мотивують нас! Завжди раді вітати вас і допомагати порадою! Бережіть себе та тихого дня
Марина
2026-06-20 06:46:50
Дуже швидко, дякую..
Відгук був корисний?
Аптека АНЦ
2026-06-22 08:37:00
Марина, дякуємо, що ви з нами та за цей позитивний відгук!
Олег Б.
2026-06-19 12:02:25
Дякую за швидку доставку. Актуально, як для пацієнта, що пересувається на милицях. Зручно, своєчасно, акуратно - дякую.
Відгук був корисний?
Аптека АНЦ
2026-06-22 08:36:31
Олег, дякуємо за теплий відгук! Дуже приємно чути, що все пройшло швидко і зручно. Бережіть себе та тихого дня!
Андрей
2026-06-16 16:08:29
Дякуємо найкраще
Відгук був корисний?
Аптека АНЦ
2026-06-22 08:34:31
Андрій, дякуємо, що обираєте нас та цей відгук!
Олег
2026-06-16 13:29:24
Велика подяка керівництву аптеки «АНЦ» за таких чудових співробітників! Днями купував ліки від тиску в м. Первомайськ (вул. Одеська, 202-А), обслуговувала мене дівчина на ім'я Аліна. Був приємно вражений її ввічливістю та підходом до клієнта. Хоч і молода, але має глибокі знання та досвід, відповіла на всі питання. Побільше б таких кваліфікованих і доброзичливих фармацевтів! Бажаю вам процвітання!
Відгук був корисний?
Аптека АНЦ
2026-06-17 09:39:24
Олег, дякуємо від щирого серця! Нам дуже приємно, що наша ввічливість, консультація та допомога у виборі ліків залишили у вас теплі враження!
Ваші слова надихають нас ставати ще кращими. Обовʼязково передамо вашу подяку нашому співробітнику Аліні!
Бережіть себе та тихого дня!
Наталія
2026-06-16 08:21:55
препарат Перегін Тінда. Зручний у використанні, має приємну форму застосування. Після курсу використання залишилися хороші враження. Дякую виробникам за якісний продукт та увагу до потреб пацієнтів.
Відгук був корисний?
Аптека АНЦ
2026-06-16 08:58:28
Дякуємо за довіру до нас і виробника! Дуже приємно знати, що ви з нами!
Поліна
2026-06-15 16:16:01
Спасибо большое, все быстро и четко!!
Відгук був корисний?
Аптека АНЦ
2026-06-16 07:46:44
Поліна, дякуємо, що обираєте нас та ці приємні слова!
Ирина
2026-06-13 09:03:57
Очень удобный сервис доставка лекарства на дом.Доставили четко в оговоренное время.Спасибо огромное за вашу работу!
Відгук був корисний?
Аптека АНЦ
2026-06-15 07:03:42
Ірина, неймовірно приємно читати такі відгуки про наш сервіс доставки! Ми прагнемо забезпечити найкращий досвід для наших клієнтів.
Бережіть себе та тихого дня!
Анжеліка
2026-06-12 15:15:42
Дуже швидка доставка, коли терміново треба знеболювальне це саме то що треба
Відгук був корисний?
Аптека АНЦ
2026-06-15 07:02:19
Анжеліка, нам дуже приємно, що ви оцінили і користуєтесь сервісом доставки! Дякуємо за цей відгук та ваш вибір!
Оесана
2026-06-10 11:53:30
Добрий день . Дуже привітні і уважні фармацевти , завжди нагадують інформацію щодо зберігання препаратів . Дякую вам за працю .
Відгук був корисний?
Аптека АНЦ
2026-06-10 13:04:27
Оксана, дякуємо за теплі слова і вашу лояльність. Нам дуже приємно читати такі відгуки!
Татьяна
2026-06-09 10:20:31
Очень удобно, очень быстро!
Большое спасибо за вашу работу!!!
Відгук був корисний?
Аптека АНЦ
2026-06-09 10:59:14
Тетяна, неймовірно приємно читати такі відгуки! Дякуємо, що обираєте нас та вашу довіру! Бережіть себе!
Юлія
2026-06-08 10:04:49
Аптека на Григоренка 28. Хочу відмітити фармацевта Світлану Василівну за її професіоналізм та компетентність, терпіння та ввічливість!!!! Дякую за пораду!!!!
Відгук був корисний?
Аптека АНЦ
2026-06-09 10:56:11
Юлія, дякуємо за теплі слова! Дуже приємно, що турбота та професіоналіщм нашої Світлани справила таке враження. Нам і команді аптеки дуже приємно!
Бережіть себе та тихого дня!
Павло
2026-06-06 09:20:47
Все добре, дякую
Відгук був корисний?
Аптека АНЦ
2026-06-09 10:54:54
Павло, дякуємо, що обираєте нас та за цей відгук! Раді бути корисними!
Тетяна
2026-06-05 10:27:39
Дякую за сервіс. Доставка вчасно. Ввічливий кур'єр.
Відгук був корисний?
Аптека АНЦ
2026-06-05 11:02:09
Тетяна, дякуємо, що обираєте і залишається з нами!
Ирина
2026-06-04 10:55:40
Дякую Аптека АНЦ за швидку обробку та доставку замовлення!
Відгук був корисний?
Аптека АНЦ
2026-06-05 11:01:18
Ірина, дуже дякуємо за цей відгук про нашу доставка! Нам приємно отримувати такий зворотний зв'язок від наших клієнтів!
Тихого дні і бережіть себе!
Відгуки про аптека АНЦ
Поділіться своїм досвідом з “Аптека АНЦ”
Любов
2026-06-24 05:06:08
Я хочу поділитись враженням від співробітників АНЦ, яка знаходиться в Києві, бульвар Миколи Руденка, 14-Д (Кольцова). З деяких пір мій вибір зупинився на цій аптеці, хоч навколо є багато інших. Тут завжди готові допомогти, пояснити, уточняють, радять. Спершу я подумала - це старші люди, а ось нещодавно була в аптеці, мене обслуговувала молода співробітниця. Це було так само - допомога, порада, приємне спілкування. Зараз знову збираюсь до аптеки (чоловік хворіє) і виру нема - іду туди, де мені допомагають. Приємне спілкування - це так важливо в теперішній час. Дякую!
Відгук був корисний?
Аптека АНЦ
2026-06-24 10:09:34
Любов, дякуємо вам щиро за такі теплі слова! Нашій компанії, а особливо команді цієї аптеки неймовірно приємно побачити цей відгук. Нам дуже приємно знати, що наш персонал надає вам фахову консультацію та допомогу і дарує вам турботу. Саме такі відгуки та приємні слова дуже мотивують нас! Завжди раді вітати вас і допомагати порадою! Бережіть себе та тихого дня
Марина
2026-06-20 06:46:50
Дуже швидко, дякую..
Відгук був корисний?
Аптека АНЦ
2026-06-22 08:37:00
Марина, дякуємо, що ви з нами та за цей позитивний відгук!
Олег Б.
2026-06-19 12:02:25
Дякую за швидку доставку. Актуально, як для пацієнта, що пересувається на милицях. Зручно, своєчасно, акуратно - дякую.
Відгук був корисний?
Аптека АНЦ
2026-06-22 08:36:31
Олег, дякуємо за теплий відгук! Дуже приємно чути, що все пройшло швидко і зручно. Бережіть себе та тихого дня!
Андрей
2026-06-16 16:08:29
Дякуємо найкраще
Відгук був корисний?
Аптека АНЦ
2026-06-22 08:34:31
Андрій, дякуємо, що обираєте нас та цей відгук!
Олег
2026-06-16 13:29:24
Велика подяка керівництву аптеки «АНЦ» за таких чудових співробітників! Днями купував ліки від тиску в м. Первомайськ (вул. Одеська, 202-А), обслуговувала мене дівчина на ім'я Аліна. Був приємно вражений її ввічливістю та підходом до клієнта. Хоч і молода, але має глибокі знання та досвід, відповіла на всі питання. Побільше б таких кваліфікованих і доброзичливих фармацевтів! Бажаю вам процвітання!
Відгук був корисний?
Аптека АНЦ
2026-06-17 09:39:24
Олег, дякуємо від щирого серця! Нам дуже приємно, що наша ввічливість, консультація та допомога у виборі ліків залишили у вас теплі враження! Ваші слова надихають нас ставати ще кращими. Обовʼязково передамо вашу подяку нашому співробітнику Аліні! Бережіть себе та тихого дня!
Наталія
2026-06-16 08:21:55
препарат Перегін Тінда. Зручний у використанні, має приємну форму застосування. Після курсу використання залишилися хороші враження. Дякую виробникам за якісний продукт та увагу до потреб пацієнтів.
Відгук був корисний?
Аптека АНЦ
2026-06-16 08:58:28
Дякуємо за довіру до нас і виробника! Дуже приємно знати, що ви з нами!
Поліна
2026-06-15 16:16:01
Спасибо большое, все быстро и четко!!
Відгук був корисний?
Аптека АНЦ
2026-06-16 07:46:44
Поліна, дякуємо, що обираєте нас та ці приємні слова!
Ирина
2026-06-13 09:03:57
Очень удобный сервис доставка лекарства на дом.Доставили четко в оговоренное время.Спасибо огромное за вашу работу!
Відгук був корисний?
Аптека АНЦ
2026-06-15 07:03:42
Ірина, неймовірно приємно читати такі відгуки про наш сервіс доставки! Ми прагнемо забезпечити найкращий досвід для наших клієнтів. Бережіть себе та тихого дня!
Анжеліка
2026-06-12 15:15:42
Дуже швидка доставка, коли терміново треба знеболювальне це саме то що треба
Відгук був корисний?
Аптека АНЦ
2026-06-15 07:02:19
Анжеліка, нам дуже приємно, що ви оцінили і користуєтесь сервісом доставки! Дякуємо за цей відгук та ваш вибір!
Оесана
2026-06-10 11:53:30
Добрий день . Дуже привітні і уважні фармацевти , завжди нагадують інформацію щодо зберігання препаратів . Дякую вам за працю .
Відгук був корисний?
Аптека АНЦ
2026-06-10 13:04:27
Оксана, дякуємо за теплі слова і вашу лояльність. Нам дуже приємно читати такі відгуки!
Татьяна
2026-06-09 10:20:31
Очень удобно, очень быстро! Большое спасибо за вашу работу!!!
Відгук був корисний?
Аптека АНЦ
2026-06-09 10:59:14
Тетяна, неймовірно приємно читати такі відгуки! Дякуємо, що обираєте нас та вашу довіру! Бережіть себе!
Юлія
2026-06-08 10:04:49
Аптека на Григоренка 28. Хочу відмітити фармацевта Світлану Василівну за її професіоналізм та компетентність, терпіння та ввічливість!!!! Дякую за пораду!!!!
Відгук був корисний?
Аптека АНЦ
2026-06-09 10:56:11
Юлія, дякуємо за теплі слова! Дуже приємно, що турбота та професіоналіщм нашої Світлани справила таке враження. Нам і команді аптеки дуже приємно! Бережіть себе та тихого дня!
Павло
2026-06-06 09:20:47
Все добре, дякую
Відгук був корисний?
Аптека АНЦ
2026-06-09 10:54:54
Павло, дякуємо, що обираєте нас та за цей відгук! Раді бути корисними!
Тетяна
2026-06-05 10:27:39
Дякую за сервіс. Доставка вчасно. Ввічливий кур'єр.
Відгук був корисний?
Аптека АНЦ
2026-06-05 11:02:09
Тетяна, дякуємо, що обираєте і залишається з нами!
Ирина
2026-06-04 10:55:40
Дякую Аптека АНЦ за швидку обробку та доставку замовлення!
Відгук був корисний?
Аптека АНЦ
2026-06-05 11:01:18
Ірина, дуже дякуємо за цей відгук про нашу доставка! Нам приємно отримувати такий зворотний зв'язок від наших клієнтів! Тихого дні і бережіть себе!