Препарати від застуди та грипу Діюча речовина: Бромгексину гідрохлорид





Всього: 24 товарів
Бромгексин 8 Берлін-Хемі таблетки вкриті оболонкою 8 мг блістер №25
від0.42грн на бонусний рахунок
в наявності
Бромгексин 4 Берлін-Хемі розчин оральний 4 мг/5 мл флакон 60 мл
від0.77грн на бонусний рахунок
в наявності
Препарати від застуди та грипу — ціни в Аптеці Низьких Цін
💊 Категорія | Препарати від застуди та грипу |
💊 Кількість товарів | 7 |
💊 Найменша ціна | 14.2 грн. |
💊 Середня ціна | 246.94 грн. |
💊 Найбільша ціна | 535.48 грн. |