star_onclose
Шукай найнижчу ціну на ANC.UA!

Препарати від застуди та грипу Діюча речовина: Цетиризин

Всього: 2 товарів
Всього: 2 товарів
Сортувати:
Цетиризин-Тева таблетки вкриті плівковою оболонкою 10 мг блістер №20
Цетиризин-Тева таблетки вкриті плівковою оболонкою 10 мг блістер №20
грн на бонусний рахуноквід0.37грн на бонусний рахунок
status-success-2

в наявності

Зодак краплі оральні 10 мг/мл флакон 20 мл
Зодак краплі оральні 10 мг/мл флакон 20 мл
грн на бонусний рахуноквід2.26грн на бонусний рахунок
status-success-2

в наявності

Препарати від застуди та грипу — ціни в Аптеці Низьких Цін

💊 КатегоріяПрепарати від застуди та грипу
💊 Кількість товарів2
💊 Найменша ціна37.34 грн.
💊 Середня ціна77.81 грн.
💊 Найбільша ціна232.51 грн.