Препарати від алергії Діюча речовина: Цетиризину дигідрохлорид
Всього: 7 товарів
Цетиризин-Астрафарм таблетки вкриті оболонкою 10 мг блістер №20
від1.29грн на бонусний рахунок
в наявності
Цетиризин-Астрафарм таблетки вкриті оболонкою 10 мг блістер №10
+0.50грн на бонусний рахунок
доставимо
Препарати від алергії — ціни в Аптеці Низьких Цін
💊 Категорія | Препарати від алергії |
💊 Кількість товарів | 5 |
💊 Найменша ціна | 77.81 грн. |
💊 Середня ціна | 157.37 грн. |
💊 Найбільша ціна | 241.08 грн. |