star_onclose
Шукай найнижчу ціну на ANC.UA!

Цетиризин-Астрафарм таблетки вкриті оболонкою 10 мг блістер №20

Astrapharm LLC
Артикул: 27590
Цетиризин-Астрафарм таблетки вкриті оболонкою 10 мг блістер №20
natcashbackePidrumka
comments Написати відгук
133.28грн
грн на бонусний рахуноквід1.33грн на бонусний рахунок
Ціна дійсна при замовленні на сайті 3.04.2025
Оплатаtooltip
Доставкаtooltip
Поверненняtooltip
Доставка у
pharmacy
Самовивіз з аптек
Ціна товару: 133.28 грн
В наявності в 1 аптеках
Безкоштовно

Основні властивості

adults
checkbox_white
Дорослим
allergic
!
Алергікам
children
!
Дітям
pregnant
!
Вагітним
feeding
!
Годуючим
drivers
checkbox
Водіям
diabetics
checkbox
Діабетикам
release-condition
checkbox
Умова відпуску

Характеристики

Торгова назваЦетиризин
Діюча речовинаЦетиризину дигідрохлорид
Серія/ЛінійкаДля дітей
Дозування10 мг
ДорослимМожна
Спосіб застосуванняВсередину, тверді
ДітямЗ 6-ти років
Кількість в упаковці20 шт
ВагітнимЗа призначенням лікаря
ГодуючимЗ обережністю за призначенням лікаря
АлергікамЗ обережністю
ВиробникАстрафарм ТОВ
ДіабетикамМожна
Країна виробництваУкраїна
ВодіямМожна
ФормаТаблетки, вкриті оболонкою
Первинна упаковкаблістер
Умови відпускуБез рецепта
Код ATC

Поширені запитання

Яка ціна на Цетиризин-Астрафарм таблетки вкриті оболонкою 10 мг блістер №20?

plus
129.2 грн. - ціна в Аптеці Низьких Цін на Цетиризин-Астрафарм таблетки вкриті оболонкою 10 мг блістер №20.

У чому особливості товару Цетиризин-Астрафарм таблетки вкриті оболонкою 10 мг блістер №20?

plus
Препарати від алергії Цетиризин-Астрафарм таблетки вкриті оболонкою 10 мг блістер №20. Відноситься до Препараты от аллергии

Яка діюча речовина Цетиризин-Астрафарм таблетки вкриті оболонкою 10 мг блістер №20?

plus
Діючі речовини у Цетиризин-Астрафарм таблетки покрытые оболочкой 10 мг блистер №20 є Цетиризина дигидрохлорид.

Які відгуки у товару Цетиризин-Астрафарм таблетки вкриті оболонкою 10 мг блістер №20?

plus
На жаль на цей товар поки немає відгуків. Ви можете залишити свій відгук за посиланням.