star_onclose
Шукай найнижчу ціну на ANC.UA!

Цетиризин-Астрафарм таблетки вкриті оболонкою 10 мг блістер №10

Astrapharm LLC
Артикул: 44885
Цетиризин-Астрафарм таблетки вкриті оболонкою 10 мг блістер №10
natcashbackePidrumka
comments Написати відгук
Очікується
Ціна дійсна при замовленні на сайті 3.04.2025
Оплатаtooltip
Доставкаtooltip
Поверненняtooltip

Основні властивості

adults
checkbox_white
Дорослим
allergic
!
Алергікам
children
!
Дітям
pregnant
!
Вагітним
feeding
!
Годуючим
drivers
checkbox
Водіям
diabetics
checkbox
Діабетикам
release-condition
checkbox
Умова відпуску

Характеристики

Торгова назваЦетиризин
Діюча речовинаЦетиризину дигідрохлорид
Серія/ЛінійкаДля дітей
Дозування10 мг
ДорослимМожна
Спосіб застосуванняВсередину, тверді
ДітямЗ 6-ти років
Кількість в упаковці10 шт
ВагітнимЗа призначенням лікаря
ГодуючимЗ обережністю за призначенням лікаря
АлергікамЗ обережністю
ВиробникАстрафарм ТОВ
ДіабетикамМожна
Країна виробництваУкраїна
ВодіямМожна
ФормаТаблетки, вкриті оболонкою
Умови відпускуБез рецепта
Код ATC

Поширені запитання

Яка ціна на Цетиризин-Астрафарм таблетки вкриті оболонкою 10 мг блістер №10?

plus
50.4 грн. - ціна в Аптеці Низьких Цін на Цетиризин-Астрафарм таблетки вкриті оболонкою 10 мг блістер №10.

У чому особливості товару Цетиризин-Астрафарм таблетки вкриті оболонкою 10 мг блістер №10?

plus
Препарати від алергії Цетиризин-Астрафарм таблетки вкриті оболонкою 10 мг блістер №10. Відноситься до Препараты от аллергии

Яка діюча речовина Цетиризин-Астрафарм таблетки вкриті оболонкою 10 мг блістер №10?

plus
Діючі речовини у Цетиризин-Астрафарм таблетки покрытые оболочкой 10 мг блистер №10 є Цетиризина дигидрохлорид.

Які відгуки у товару Цетиризин-Астрафарм таблетки вкриті оболонкою 10 мг блістер №10?

plus
На жаль на цей товар поки немає відгуків. Ви можете залишити свій відгук за посиланням.