Аналоги й замінники для Парацетамол-Вішфа сироп 120 мг/5 мл банка 90 мл
Житомирська ФФ ТОВ
Артикул: 42882
Фармацевт підібрав для вас 3 групи аналогів

Аналог
Панадол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл флакон 100 млGlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.в наявності в 200 аптеках
від 114.97 грн до 170.02 грн Ціна за упаковку

39.8 грн Ціна за упаковку

56.5 грн Ціна за упаковку

Подібний за складом
Панадол таблетки вкриті оболонкою 500 мг №12GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.в наявності в 200 аптеках
від 47.81 грн до 64.82 грн Ціна за упаковку

Подібний за складом
Ефералган супозиторії ректальні 150 мг блістер №10Дельта Медікел Промоушнзв наявності в 158 аптеках
від 115.77 грн до 153.37 грн Ціна за упаковку