star_onclose

Парацетамол капсули 325 мг №10

Здоров"я ФК ТОВ
Артикул: 45574
star 5.0 (0 відгуків)
Очікується
Ціна дійсна при замовленні на сайті 03.10.2026
Вказана найменша ціна в населеному пункті
Оплатаtooltip
Поверненняtooltip

Основні властивості

adults
checkbox_white
Дорослим
allergic
checkbox
Алергікам
children
!
Дітям
pregnant
x
Вагітним
feeding
!
Годуючим
drivers
checkbox
Водіям
diabetics
checkbox
Діабетикам
release-condition
checkbox
Умова відпуску

Характеристики

Торгова назваПарацетамол
Діюча речовинаПарацетамол
Дозування325 мг
ДорослимМожна
Спосіб застосуванняВсередину, тверді
ДітямЗ 10-ти років
Кількість в упаковці10 шт
ВагітнимНе можна
ГодуючимЗ обережністю
АлергікамМожна
ВиробникЗдоров"я ФК ТОВ
ДіабетикамМожна
Країна виробництваУкраїна
ВодіямМожна
ФормаКапсули
Умови відпускуБез рецепта
Код ATC

Опис

Редакторська група
Дата створення: 31.03.2023
Дата оновлення: 31.07.2023
alert

Зверніть увагу

Опис препарату Парацетамол капсули 325 мг №10 на цій сторінці є спрощеною версією від anc.ua. Перед придбанням або використанням препарату, необхідно консультуватися з лікарем та ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника. Інформація надана тільки для ознайомчих цілей і не має бути використана як керівництво до самолікування. Призначення препарату та його дозування може встановити тільки лікар

Поширені запитання

Яка ціна на Парацетамол капсули 325 мг №10?

plus
21.9 грн. - ціна в Аптеці Низьких Цін на Парацетамол капсули 325 мг №10.

У чому особливості товару Парацетамол капсули 325 мг №10?

plus
Препарати від застуди Парацетамол капсули 325 мг №10. Відноситься до Препарати від застуди

Яка діюча речовина Парацетамол капсули 325 мг №10?

plus
Діючі речовини у Парацетамол капсули 325 мг №10 є Парацетамол.

Які відгуки у товару Парацетамол капсули 325 мг №10?

plus
Александра 7 Лютий 2023

Парацетамол хорошо и быстро сбил высокую температуру. Проверенный временем и поездками препарат.