Аналоги й замінники для Парацетамол капсули 325 мг блістер №10
Здоров'я ФК ТОВ
Артикул: 45574
Фармацевт підібрав для вас 4 групи аналогів

Подібний за складом
Панадол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл флакон 100 млGlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.в наявності в 203 аптеках
від 110.75 грн до 170.02 грн Ціна за упаковку

Подібний за складом
Панадол таблетки вкриті оболонкою 500 мг №12GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.в наявності в 203 аптеках
від 47.7 грн до 64.86 грн Ціна за упаковку

Подібний за складом
Парацетамол для дітей сироп банка полімерна 100 млБорщагівський ХФЗ ПАТв наявності в 180 аптеках
від 57.96 грн до 79.6 грн Ціна за упаковку

Подібний за складом
Ефералган супозиторії ректальні 150 мг блістер №10Дельта Медікел Промоушнзв наявності в 159 аптеках
від 115.65 грн до 153.71 грн Ціна за упаковку