star_onclose
Шукай найнижчу ціну на ANC.UA!

Парацетамол для дітей сироп флакон скляний 50 мл

Парацетамол для дітей сироп флакон скляний 50 мл
natcashbackePidrumka
nova poshta

доставимо

comments Написати відгук
41.40грн
Ціна дійсна при замовленні на сайті 4.04.2025
Оплатаtooltip
Доставкаtooltip
Поверненняtooltip
Доставка у
package
Доступні способи доставки
arrow down
Ціна товару: 49.3 грн
novapost
Нова Пошта
відділення
поштомат
курʼєр
50 грн
1-2 дня
ukrpost
Укрпошта
поштове відділення
курʼєр
50 грн
2-3 дня
iPOST Швидка доставка
від 95 грн
2 години

Основні властивості

adults
checkbox_white
Дорослим
allergic
!
Алергікам
children
!
Дітям
pregnant
x
Вагітним
feeding
x
Годуючим
drivers
x
Водіям
diabetics
!
Діабетикам
release-condition
checkbox
Умова відпуску

Характеристики

Торгова назваПарацетамол
Діюча речовинаПарацетамол
Дозування24 мг/мл
ДорослимДитяча форма випуску
Спосіб застосуванняВсередину, рідкі
ДітямЗ 6-ти місяців до 12 років
Кількість в упаковці50 мл
ВагітнимНе можна
ГодуючимНе можна
АлергікамЗ обережністю
ВиробникБорщагівський ХФЗ ПАТ
ДіабетикамЗ обережністю
Країна виробництваУкраїна
ВодіямНе можна
ФормаСиропи
Умови відпускуБез рецепта
Код ATC

Опис

Фармакологічні властивості

Парацетамол (n- (4-гідроксифеніл) ацетамид) має аналгетичну, жарознижувальну і слабку протизапальну дію. механізм дії пов'язаний з пригніченням синтезу простагландинів і впливом на центр терморегуляції в гіпоталамусі.

Після прийому внутрішньо парацетамол швидко всмоктується в шлунково-кишковому тракті, переважно в тонкому кишечнику, в основному шляхом пасивного транспорту. Після одноразового прийому в дозі 500 мг максимальна концентрація в плазмі крові досягається через 10-60 хв і становить близько 6 мкг/мл, потім поступово знижується і через 6 ч складає 11-12 мкг/мл. Добре розподіляється в тканинах і в основному в рідких середовищах організму, за винятком жирової тканини та спинномозкової рідини. Зв'язування з білками плазми крові становить менше 10% і незначно збільшується при збільшенні дози. Сульфатний і глюкуронідні метаболіти зв'язуються з білками плазми крові навіть у відносно високих концентраціях. Парацетамол метаболізується переважно в печінці шляхом кон'югації з глюкуронідами, кон'югації з сульфатом та окислення за участі змішаних оксидаз печінки та цитохрому Р450. Гідроксильований метаболіт з негативною дією N-ацетил-р-бензохінонімін, який утворюється в дуже невеликих кількостях в печінці та нирках під впливом змішаних оксидаз і детоксикується шляхом зв'язування з глютатіоном, може накопичуватися при передозуванні парацетамолу і викликати пошкодження тканин. У дорослих велика частина парацетамолу зв'язується з глюкуроновою кислотою і в меншій кількості - з сірчаною кислотою. Ці кон'юговані метаболіти не мають біологічну активність. У недоношених дітей, новонароджених і на першому році життя переважає сульфатний метаболіт. Період напіввиведення становить 1-3 год. У хворих на цироз печінки період напіввиведення дещо більше. Нирковий кліренс парацетамолу становить 5%. Препарат виводиться з сечею головним чином у вигляді глюкуронідних і сульфатних кон'югатів. Менше 5% виводиться у вигляді незмінного парацетамолу.

Показання

Больовий синдром малої та середньої інтенсивності різного генезу (головний і зубний біль, невралгія, міалгія, біль при прорізуванні зубів, при травмах, опіках; фарингіт, ревматичний біль). лихоманка при інфекційно-запальних захворюваннях.

Застосування

Препарат призначають всередину. разова доза для дітей у віці від 6 місяців до 1 року - 60-120 мг (1 / 2-1 чайна ложка сиропу), від 1 року до 3 років - 120-180 мг (1-1,5 чайної ложки сиропу), від 3 до 6 років - 180-240 мг парацетамолу (1,5-2 чайні ложки сиропу), від 6 до 12 років - 240-360 мг парацетамолу (2-3 чайних ложки сиропу), старше 12 років - 360-600 мг парацетамолу (3-5 чайних ложок сиропу). кратність прийому - 3-4 рази на добу з інтервалом між кожним прийомом не менше 4 год. максимальна тривалість лікування - 3 дні.

Протипоказання

Підвищена чутливість до парацетамолу та інших компонентів препарату, виражені порушення функцій печінки та нирок, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, захворювання крові (виражена анемія, лейкопенія), вік до 6 міс, вроджені гіпербілірубінемії (синдром Жильбера, Дубіна - Джонсона, ротора).

Побічні ефекти

Можуть виникати нудота, біль в епігастральній ділянці, алергічні реакції (шкірний висип, свербіж, кропив'янка, набряк Квінке). можливі такі побічні явища, як гемолітична анемія, тромбоцитопенічна пурпура, метгемоглобінемія, агранулоцитоз. при тривалому застосуванні у дозах, що перевищують терапевтичні, можлива гепатотоксична дія.

Особливі вказівки

З обережністю застосовують для лікування пацієнтів з порушеннями функції печінки та нирок, з доброякісною гіпербілірубінемією. тривалий прийом протисудомних препаратів викликає підвищення активності печінкових ферментів, що підсилює інтенсивність ефекту первинного проходження через печінку, збільшує кліренс препарату. це може перешкоджати досягненню терапевтичного рівня концентрації парацетамолу в крові. при тривалому застосуванні препарату необхідний контроль картини периферичної крові та функціонального стану печінки.

Взаємодії

У пацієнтів, які приймали фенітоїн, рифампіцин, барбітурати та трициклічні антидепресанти, можливо збільшення періоду напіввиведення парацетамолу і підвищення ризику гепатотоксичної дії. підвищує ефект непрямих антикоагулянтів. підсилює токсичність левоміцетину.

Передозування

При прийомі сиропу в дозах, що перевищують рекомендовані, можливі такі побічні явища: гемолітична анемія, тромбоцитопенічна пурпура; метгемоглобінемія, агранулоцитоз, гепатотоксична дія. в цьому випадку необхідно промивання шлунка, по можливості раннє введення антидоту - ацетилцистеїну.

Умови зберігання

В захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °C. після відкриття флакона термін придатності препарату - 30 діб при температурі 20-25 °C.

Переклад інструкції моз

Редакторська група
Дата створення: 31.03.2023
Дата оновлення: 04.06.2023
alert

Зверніть увагу

Опис препарату Парацетамол для дітей сироп флакон скляний 50 мл на цій сторінці є спрощеною версією від anc.ua Перед придбанням або використанням препарату, необхідно консультуватися з лікарем та ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника.Інформація надана тільки для ознайомчих цілей і не має бути використана як керівництво до самолікування. Призначення препарату та його дозування може встановити тільки лікар

Поширені запитання

Яка ціна на Парацетамол для дітей сироп флакон скляний 50 мл?

plus
49.3 грн. - ціна в Аптеці Низьких Цін на Парацетамол для дітей сироп флакон скляний 50 мл.

У чому особливості товару Парацетамол для дітей сироп флакон скляний 50 мл?

plus
Препарати від застуди Парацетамол для дітей сироп флакон скляний 50 мл. Відноситься до Препараты от простуды

Яка діюча речовина Парацетамол для дітей сироп флакон скляний 50 мл?

plus
Діючі речовини у Парацетамол для детей сироп флакон стеклянный 50 мл є Парацетамол.

Які відгуки у товару Парацетамол для дітей сироп флакон скляний 50 мл?

plus
На жаль на цей товар поки немає відгуків. Ви можете залишити свій відгук за посиланням.