Діюча речовина: Цетиризину дигідрохлорид
Аллертек таблетки вкриті оболонкою 10 мг №20Польфарма
+1.93грн на бонусний рахунок
в наявності в 197 аптеках
Аллертек таблетки вкриті оболонкою 10 мг №7Польфарма
+0.96грн на бонусний рахунок
в наявності в 196 аптеках
Цетиризин-Астрафарм таблетки вкриті оболонкою 10 мг №20Астрафарм ТОВ
+1.29грн на бонусний рахунок
в наявності в 181 аптеках
Роліноз краплі оральні розчин 10 мг/мл флакон 20 млУорлд Медицин
+2.21грн на бонусний рахунок
в наявності в 42 аптеках
Цетиризин-Астрафарм таблетки вкриті оболонкою 10 мг №10Астрафарм ТОВ
+0.00грн на бонусний рахунок
доставимо
Діюча речовина: Цетиризину дигідрохлорид — ціни в Аптеці АНЦ
| 💊 Категорія | Цетиризину дигідрохлорид |
| 💊 Кількість товарів | 5 |
| 💊 Найменша ціна | 95.6 грн. |
| 💊 Середня ціна | 162.82 грн. |
| 💊 Найбільша ціна | 220.8 грн. |






