Аналоги й замінники для Парацетамол 325 мг капсули 325 мг блістер №12
Стиролбіофарм ТОВ
Артикул: 8030
Фармацевт підібрав для вас 4 групи аналогів

Подібний за складом
Панадол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл флакон 100 млGlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.в наявності в 198 аптеках
від 108.25 грн до 141.06 грн Ціна за упаковку

Подібний за складом
Парацетамол для дітей сироп банка полімерна 100 млБорщагівський ХФЗ ПАТв наявності в 193 аптеках
від 54.69 грн до 79.22 грн Ціна за упаковку

Подібний за складом
Ефералган супозиторії ректальні 150 мг блістер №10Delta Medical Promotionsв наявності в 187 аптеках
від 124.08 грн до 155.12 грн Ціна за упаковку

Подібний за складом
Панадол таблетки вкриті оболонкою 500 мг №12GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.в наявності в 182 аптеках
від 51.58 грн до 64.61 грн Ціна за упаковку

Подібний за складом
Анапірон розчин для інфузій 10 мг/мл контейнер 100 мл №1Ananta Medicareв наявності в 78 аптеках
від 149.41 грн до 208.81 грн Ціна за упаковку