star_onclose
Шукай найнижчу ціну на ANC.UA!

Парацетамол 325 мг капсули 325 мг блістер №12

Парацетамол 325 мг капсули 325 мг блістер №12
comments Написати відгук
Очікується
Ціна дійсна при замовленні на сайті 5.04.2025
Оплатаtooltip
Доставкаtooltip
Поверненняtooltip

Основні властивості

release-condition
checkbox
Умова відпуску

Характеристики

Діюча речовинаПарацетамол
Кількість в упаковці12 шт
Дозування325 мг
ВиробникСтиролбіофарм ТОВ
Країна виробництваУкраїна
ФормаКапсули
Умови відпускуБез рецепта
Код ATC

Поширені запитання

Яка ціна на Парацетамол 325 мг капсули 325 мг блістер №12?

plus
17.7 грн. - ціна в Аптеці Низьких Цін на Парацетамол 325 мг капсули 325 мг блістер №12.

У чому особливості товару Парацетамол 325 мг капсули 325 мг блістер №12?

plus
Препарати від застуди Парацетамол 325 мг капсули 325 мг блістер №12. Відноситься до Препараты от простуды

Яка діюча речовина Парацетамол 325 мг капсули 325 мг блістер №12?

plus
Діючі речовини у Парацетамол 325 мг капсулы 325 мг блистер №12 є Парацетамол.

Які відгуки у товару Парацетамол 325 мг капсули 325 мг блістер №12?

plus
На жаль на цей товар поки немає відгуків. Ви можете залишити свій відгук за посиланням.