star_onclose

Левостад таблетки вкриті оболонкою 500 мг №5

STADA Arzneimittel AG
Артикул: 1037241
comments Написати відгук
Оплатаtooltip
Поверненняtooltip
Продаж зазначених ліків відбувається в аптеці тільки за наявності рецепту від лікаря
Доставка у
pharmacy
Самовивіз з аптек
Ціна товару:
В наявності
Безкоштовно
courier
Курʼєр АНЦ new
Ціна товару:
Безкоштовно
Термінова доставка: 99,00 грн.
package
Доступні способи доставки
arrow down
Ціна товару:
novapost
Нова Пошта
відділення
поштомат
курʼєр
1-3 робочі дні

Основні властивості

adults
checkbox_white
Дорослим
allergic
!
Алергікам
children
x
Дітям
pregnant
x
Вагітним
feeding
x
Годуючим
drivers
!
Водіям
diabetics
!
Діабетикам
release-condition
!
Умова відпуску

Характеристики

Торгова назваЛевостад
Діюча речовинаЛевофлоксацин
Дозування500 мг
ДорослимМожна
Спосіб застосуванняВсередину, тверді
ДітямНе можна
Кількість в упаковці5 шт
ВагітнимНе можна
ГодуючимНе можна
АлергікамЗ обережністю
ВиробникSTADA Arzneimittel AG
ДіабетикамЗ обережністю
Країна виробництваНімеччина
ВодіямЗ обережністю
ФормаТаблетки, вкриті оболонкою
Умови відпускуЗа рецептом
Код ATC

Опис

Редакторська група
Дата створення: 31.03.2023
Дата оновлення: 04.05.2023
alert

Зверніть увагу

Опис препарату Левостад таблетки вкриті оболонкою 500 мг №5 на цій сторінці є спрощеною версією від anc.ua. Перед придбанням або використанням препарату, необхідно консультуватися з лікарем та ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника. Інформація надана тільки для ознайомчих цілей і не має бути використана як керівництво до самолікування. Призначення препарату та його дозування може встановити тільки лікар

Поширені запитання

Яка ціна на Левостад таблетки вкриті оболонкою 500 мг №5?

plus
0 грн. - ціна в Аптеці Низьких Цін на Левостад таблетки вкриті оболонкою 500 мг №5.

У чому особливості товару Левостад таблетки вкриті оболонкою 500 мг №5?

plus
Антибіотики Левостад таблетки вкриті оболонкою 500 мг №5. Відноситься до Антибіотики

Яка діюча речовина Левостад таблетки вкриті оболонкою 500 мг №5?

plus
Діючі речовини у Левостад таблетки вкриті оболонкою 500 мг №5 є Левофлоксацин.

Які відгуки у товару Левостад таблетки вкриті оболонкою 500 мг №5?

plus
На жаль на цей товар поки немає відгуків. Ви можете залишити свій відгук за посиланням.