star_onclose

Аналоги й замінники для Ацетилцистеїн таблетки шипучі 600 мг №10

Тева
Артикул: 65617
Фармацевт підібрав для вас 3 групи аналогів
Розумний аналог
dozuvanya
Дозування
dozuvanya
Діюча речовина
dozuvanya
Спосіб застосування
Рапіра Ефертаб 600 шипучі таблетки 600 мг №10ePidrumka

в наявності в 203 аптеках

fire
Вигода - 85 грн

від 155.58 грн до 321.67 грн

Ацетал С порошок для орального розчину 600 мг пакет 3 г №10

в наявності в 1 аптеках

141.6 грн Ціна за упаковку

Інгаміст розчин для ін'єкцій 10% ампула 3 мл №10ePidrumka

в наявності в 83 аптеках

від 626.94 грн до 995.9 грн Ціна за упаковку

АЦ-ФС таблетки вкриті оболонкою 200 мг №20ePidrumka

в наявності в 42 аптеках

від 129.58 грн до 150.13 грн Ціна за упаковку

Ацетал таблетки 600 мг №10
Подібний за складом
Ацетал таблетки 600 мг №10Здоров"я ФК ТОВ
бонусів+1.17бонусів

в наявності в 2 аптеках

116.9 грн Ціна за упаковку

Ацетал С порошок для орального розчину 100 мг пакет 3 г №10

70 грн Ціна за упаковку

dozuvanya Купити