star_onclose

Ацетилцистеїн таблетки шипучі 600 мг №10

Тева
Артикул: 65617
nova poshta

доставимо

star 5.0 (0 відгуків)
240.80грн
Купуй повний аналог дешевше тут
fire
Вигода - 85 грн
від 155.6 грн
rigth
Ціна дійсна при замовленні на сайті 02.10.2026
Вказана найменша ціна в населеному пункті
Оплатаtooltip
Доставкаtooltip
Поверненняtooltip
Доставка у
package
Доступні способи доставки
arrow down
Ціна товару: 240.8 грн
novapost
Нова Пошта
відділення
поштомат
курʼєр
50 грн
1-3 робочі дні

Основні властивості

adults
checkbox_white
Дорослим
allergic
!
Алергікам
children
!
Дітям
pregnant
x
Вагітним
feeding
x
Годуючим
drivers
checkbox
Водіям
diabetics
!
Діабетикам
release-condition
checkbox
Умова відпуску

Характеристики

Торгова назваАцетилцистеїн
Діюча речовинаАцетилцистеїн
Серія/ЛінійкаДля дітей
Дозування600 мг
ДорослимМожна
Спосіб застосуванняВсередину, рідкі
ДітямЗ 14-ти років
Кількість в упаковці10 шт
ВагітнимНе можна
ГодуючимНе можна
АлергікамЗ обережністю
ВиробникТева
ДіабетикамЗ обережністю
Країна виробництваУкраїна
ВодіямМожна
ФормаШипучі таблетки
Умови відпускуБез рецепта
Код ATC

Опис

Редакторська група
Дата створення: 31.03.2023
Дата оновлення: 25.07.2023
alert

Зверніть увагу

Опис препарату Ацетилцистеїн таблетки шипучі 600 мг №10 на цій сторінці є спрощеною версією від anc.ua. Перед придбанням або використанням препарату, необхідно консультуватися з лікарем та ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника. Інформація надана тільки для ознайомчих цілей і не має бути використана як керівництво до самолікування. Призначення препарату та його дозування може встановити тільки лікар

Поширені запитання

Яка ціна на Ацетилцистеїн таблетки шипучі 600 мг №10?

plus
240.8 грн. - ціна в Аптеці Низьких Цін на Ацетилцистеїн таблетки шипучі 600 мг №10.

У чому особливості товару Ацетилцистеїн таблетки шипучі 600 мг №10?

plus
Препарати при вологому кашлі Ацетилцистеїн таблетки шипучі 600 мг №10. Відноситься до Препарати при вологому кашлі

Яка діюча речовина Ацетилцистеїн таблетки шипучі 600 мг №10?

plus
Діючі речовини у Ацетилцистеїн таблетки шипучі 600 мг №10 є Ацетилцистеїн.

Які відгуки у товару Ацетилцистеїн таблетки шипучі 600 мг №10?

plus
Валерій 30 Листопад 2024

Дуже зручно, що таблетки не потрібно ковтати — просто розчиняєш у воді, і напій готовий. Відчуваю, що дихати стало легше, мокротиння відходить швидше. Чудовий варіант, коли потрібен ефективний засіб від кашлю.