star_onclose

Відгуки про Вода мінеральна Бон Буассон негазована 0,5 л

Залишіть ваш відгук про товар
Avatar

Наталія

2025-12-27 19:45:50

Гарне обслуговування

Переваги
Дуже позитивно

Відгук був корисний?

Avatar

Віка

2023-08-23 07:51:23

Звичайна мінеральна вода. Смачна, м'яка, не занадто. Завжди купую собі, як пити під час бігання по справах хочеться. Рекомендую, кому хочеться пити ))

Переваги
якісна вода, рекомендую
Недоліки
відсутні

Відгук був корисний?