Біле Вугілля таблетки №10
Борщагівський ХФЗ ПАТ
Артикул: 1066167
Ціна дійсна при замовленні на сайті 14.10.2026
Вказана найменша ціна в населеному пункті
Оплата
Доставка
Повернення
Доставка у
Київ
Самовивіз з аптек
Ціна товару: від 49 грн
В наявності в 210 аптекахБезкоштовно
Курʼєр АНЦ 
Ціна товару: 81.8 грн
Безкоштовно
Термінова доставка: 99,00 грн.
Доступні способи доставки
Ціна товару: 81.8 грн
Нова Пошта
відділення
поштомат
курʼєр
50 грн
1-3 робочі дні
Основні властивості
Дорослим
Можна
Алергікам
Можна
Дітям
З 3-х років
Вагітним
З урахуванням співвідношення користь / ризик
Годуючим
З урахуванням співвідношення користь / ризик
Водіям
Можна
Діабетикам
Можна
Умова відпуску
Без рецепта
Характеристики
| Торгова назва | Вугілля біле |
| Діюча речовина | Колоїдний діоксид кремнію безводний |
| Серія/Лінійка | Для дітей |
| Дозування | 210 мг |
| Дорослим | Можна |
| Спосіб застосування | Всередину, тверді |
| Дітям | З 3-х років |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Вагітним | З урахуванням співвідношення користь / ризик |
| Годуючим | З урахуванням співвідношення користь / ризик |
| Алергікам | Можна |
| Виробник | Борщагівський ХФЗ ПАТ |
| Діабетикам | Можна |
| Країна виробництва | Україна |
| Водіям | Можна |
| Форма | Таблетки |
| Умови відпуску | Без рецепта |
| Код ATC | A07B ЕНТЕРОСОРБЕНТИ A07B C Різні ентеросорбенти A07B C10** Інші |
Опис
Редакторська група
Дата створення: 12.10.2023
Дата оновлення: 12.10.2023
Зверніть увагу
Опис препарату Біле Вугілля таблетки №10 на цій сторінці є спрощеною версією від anc.ua. Перед придбанням або використанням препарату, необхідно консультуватися з лікарем та ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника. Інформація надана тільки для ознайомчих цілей і не має бути використана як керівництво до самолікування. Призначення препарату та його дозування може встановити тільки лікар
Поширені запитання
Яка ціна на Біле Вугілля таблетки №10?
від 49 до 90.97 грн. - ціна в Аптеці Низьких Цін на Біле Вугілля таблетки №10.
У чому особливості товару Біле Вугілля таблетки №10?
Засоби від діареї Біле Вугілля таблетки №10. Відноситься до Засоби від діареї
Яка діюча речовина Біле Вугілля таблетки №10?
Діючі речовини у Біле Вугілля таблетки №10 є Колоїдний діоксид кремнію безводний.
Які відгуки у товару Біле Вугілля таблетки №10?
Ксения Дернова 6 Лютий 2026
Обслуговування на вищому рівні! Дякую, Дівчата!


