Аналоги й замінники для Гриппостад гарячий напій порошок для орального розчину 120 мг/г пакетик 5 г №5
Стада
Артикул: 1379
Фармацевт підібрав для вас 3 групи аналогів

Подібний за складом
Парацетамол таблетки вкриті оболонкою 500 мг блістер №10Технолог ПрАТв наявності в 207 аптеках
від 31.82 грн до 37.68 грн Ціна за упаковку

Подібний за ефектом
Панадол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл флакон 100 млGlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.в наявності в 207 аптеках
від 114.44 грн до 180.23 грн Ціна за упаковку

Подібний за ефектом
Панадол таблетки вкриті оболонкою 500 мг №12GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.в наявності в 205 аптеках
від 45.13 грн до 63.57 грн Ціна за упаковку

Подібний за ефектом
Парацетамол для дітей сироп банка полімерна 100 млБорщагівський ХФЗ ПАТв наявності в 179 аптеках
від 60.75 грн до 78.69 грн Ціна за упаковку

Подібний за складом
Анапірон розчин для інфузій 10 мг/мл контейнер 100 мл №1Ананта Медікеар Лімітедв наявності в 90 аптеках
від 145.96 грн до 208.36 грн Ціна за упаковку