star_onclose
Шукай найнижчу ціну на ANC.UA!

Ацетилцистеїн-Астрафарм порошок для орального розчину 100 мг саше №10

Astrapharm LLC
Артикул: 30198
Ацетилцистеїн-Астрафарм порошок для орального розчину 100 мг саше №10
comments Написати відгук
Очікується
Ціна дійсна при замовленні на сайті 5.04.2025
Оплатаtooltip
Доставкаtooltip
Поверненняtooltip

Основні властивості

release-condition
checkbox
Умова відпуску

Характеристики

Торгова назваАцетилцистеїн
Діюча речовинаАцетилцистеїн
Спосіб застосуванняВсередину, рідкі
Дозування100 мг
ВиробникАстрафарм ТОВ
Країна виробництваУкраїна
ФормаПорошки та гранули
Первинна упаковкапакет
Умови відпускуБез рецепта
Код ATC

Поширені запитання

Яка ціна на Ацетилцистеїн-Астрафарм порошок для орального розчину 100 мг саше №10?

plus
1.1 грн. - ціна в Аптеці Низьких Цін на Ацетилцистеїн-Астрафарм порошок для орального розчину 100 мг саше №10.

У чому особливості товару Ацетилцистеїн-Астрафарм порошок для орального розчину 100 мг саше №10?

plus
Препарати при вологому кашлі Ацетилцистеїн-Астрафарм порошок для орального розчину 100 мг саше №10. Відноситься до Препараты при влажном кашле

Яка діюча речовина Ацетилцистеїн-Астрафарм порошок для орального розчину 100 мг саше №10?

plus
Діючі речовини у Ацетилцистеин-Астрафарм порошок для орального раствора 100 мг саше №10 є Ацетилцистеин.

Які відгуки у товару Ацетилцистеїн-Астрафарм порошок для орального розчину 100 мг саше №10?

plus
На жаль на цей товар поки немає відгуків. Ви можете залишити свій відгук за посиланням.