Аналоги й замінники для Ацетилцистеїн-Астрафарм порошок для орального розчину 100 мг саше №10
Астрафарм ТОВ
Артикул: 30198
Фармацевт підібрав для вас 4 групи аналогів

Подібний за складом
Флуімуцил таблетки шипучі для перорального розчину 600 мг №10Замбон Світцерландв наявності в 203 аптеках
від 203.59 грн до 302 грн Ціна за упаковку

Подібний за складом
АЦЦ гарячий напій мед лимон порошок для орального розчину по 600 мг по 3 г пакетик №6Сандозв наявності в 203 аптеках
від 296.7 грн до 401.95 грн Ціна за упаковку

Подібний за складом
Евкабал 200 саше порошок для орального розчину 200 мг саше 3 г №20Еспармав наявності в 200 аптеках
від 149.53 грн до 269.5 грн Ціна за упаковку

Подібний за складом
АЦЦ гарячий напій мед лимон порошок для орального розчину по 200 мг по 3 г пакетик №20Сандозв наявності в 197 аптеках
від 266.56 грн до 371.19 грн Ціна за упаковку

Подібний за складом
Евкабал 600 саше порошок для орального розчину 600 мг саше 3 г №20Еспармав наявності в 147 аптеках
від 373.36 грн до 693.63 грн Ціна за упаковку

Подібний за складом
Дваце лонг гранули для орального розчину 600 мг саше 3 г №10Дарниця ФФ ПрАТв наявності в 131 аптеках
від 163.22 грн до 225.4 грн Ціна за упаковку