Тетрамол капсули №30
Основні властивості
Характеристики
| Торгова назва | Тетрамол |
| Діюча речовина | Кофеїн, Парацетамол, Ібупрофен |
| Дорослим | Можна |
| Спосіб застосування | Всередину, тверді |
| Дітям | З 12-ти років |
| Кількість в упаковці | 30 шт |
| Вагітним | Не можна |
| Годуючим | Не можна |
| Алергікам | З обережністю |
| Виробник | Профарма Інтернешнл Трейдінг Лімітед |
| Діабетикам | З обережністю |
| Країна виробництва | Латвія |
| Водіям | Не можна |
| Форма | Капсули |
| Первинна упаковка | блістер |
| Умови відпуску | Без рецепта |
| Код ATC | N02 АНАЛЬГЕТИКИ N02B E Аніліди |
Опис
Зверніть увагу
Поширені запитання
Яка ціна на Тетрамол капсули №30?
У чому особливості товару Тетрамол капсули №30?
Яка діюча речовина Тетрамол капсули №30?
Які відгуки у товару Тетрамол капсули №30?
Тетрамол
Тетрамол - сучасний лікарський препарат, що допомагає купірувати больовий синдром при дисменореї, мігрені та інших патологічних процесах. Засіб ефективний у терапії невралгій різної локалізації, міалгії, артралгії, а також може використовуватися як жарознижувальний препарат. Капсули застосовуються як єдине лікування або в поєднанні з іншими препаратами.
Фармакологічні властивості
Ліки належать до групи комбінованих засобів, ефективність дії яких зумовлена якісним складом. Головна діюча речовина парацетамол у поєднанні з ібупрофеном забезпечує знеболювальний та жарознижувальний ефект. Капсули можуть використовуватися як протизапальна терапія завдяки швидкому пригніченню синтезу простагландинів.
У лікуванні опорно-рухового апарату тетрамол капсули допомагають домогтися стійкого зниження інтенсивності болю в області суглобів у спокої або русі. Поступово знижується скутість і набряк суглобових тканин.
Склад і форма випуску
В аптеці АНЦ можна тетрамол купити в пакуванні з вмістом 5 блістерів по 6 таблеток у кожному. До препарату додається інструкція, а його придбання можливе без рецепта. Ціна на товар залежить від кількості придбаних лікарських одиниць (один/кілька блістерів або ціла упаковка).
Одна доза тетрамолу містить:
- парацетамол - 325 мг;
- кофеїн - 30 мг;
- ібупрофен - 200 мг;
- діоксид кремнію;
- діоксид титану;
- желатин;
- лаурилсульфат натрію;
- тальк.
Засіб представлений у формі твердих капсул на желатиновій основі, що складаються з двох частин. Кришечка і корпус лікарської одиниці мають білий перламутровий відтінок. Вміст капсул - комбінація аморфної та кристалічної пудри світлого відтінку.
Показання до застосування
Ліки призначені для швидкого та ефективного усунення больових відчуттів, пов'язаних з різними захворюваннями органів і систем організму. Капсули чинять симптоматичну дію, але в деяких випадках можуть стати елементом першої лінії терапії.
Показання до прийому тетрамолу:
- біль перед початком циклу або під час менструації;
- міалгія;
- невралгії різної локалізації;
- мігрені та ситуативні головні болі;
- зубний біль;
- артралгія.
Засіб може використовуватися в лікуванні застудних і вірусних захворювань для зниження високої температури та усунення лихоманки. Тетрамол добре купірує післяопераційний біль, знижує больовий синдром при артриті або остеоартриті.
Для терапевтичного ефекту особам, вік яких перевищує 16 років, слід приймати по 1-2 капсули до 4 разів на 24 години. Мінімальний інтервал між прийомами становить 4 години. Максимальна добова доза препарату - не більше 6 одиниць. Дітям від 12 років можна приймати по 1 капсулі 2 рази на день. Ліки потрібно запивати великою кількістю очищеної води, не розкушуючи і не розчиняючи вміст. Тривалість лікування в середньому варіюється в межах тижня для дорослих, а для дітей - не більше 3 діб. Кількість прийнятих капсул визначається інтенсивністю больових відчуттів.
Протипоказання до препарату
Ліки не слід приймати у разі наявної гіперчутливості до кофеїну, парацетамолу, ібупрофену або інших складових. Не рекомендується застосування тетрамолу у разі виразкових хвороб або внутрішніх кровотеч. Перед тим, як купити ліки, необхідно дізнатися про інші застережливі фактори.
Інші протипоказання:
- перфорація ШКТ;
- хвороби крові;
- патології щитоподібної залози;
- алкоголізм;
- порушення функцій печінки та нирок;
- анемія;
- тромбоз;
- ішемічна хвороба серця;
- похилий вік.
Нехтування цими рекомендаціями може стати причиною появи негативних реакцій з боку організму. Перед початком терапії необхідно проконсультуватися з лікарем для своєчасного виявлення можливих протипоказань.
З якого віку можна приймати? Чи можна вагітним?
Тетрамол можна застосовувати для усунення болю в дітей від 12 років. При цьому має суворо дотримуватися дозування і кратність прийому. Тривалість лікування дітей без попереднього призначення капсул лікарем - не більше 3 днів. Засіб не можна приймати вагітним і жінкам, які годують груддю.
Побічні ефекти тетрамолу
Найчастіше побічні ефекти зачіпають нервову систему або можуть виражатися у вигляді алергічних реакцій. Препарат здатний спровокувати дратівливість, запаморочення, судоми, розлади кровотворення і задишку. Не виключаються випадки езофагіту, гастриту, виразкового коліту та симптомів хвороби Крона.
У деяких випадках спостерігалося погіршення зору, порушення слуху, розвиток інфаркту міокарда, тромбозу та інсульту. Щоб уникнути негативних наслідків, слід суворо дотримуватися рекомендованого дозування і приймати ліки тільки після консультації фахівця. Про наявність побічних ефектів необхідно негайно повідомити лікаря і звернутися за медичною допомогою.
Взаємодія з іншими ліками та інші види взаємодії
Препарат не слід приймати одночасно з домперидоном та метоклопрамідом через ризик абсорбції діючих речовин. Можливі кровотечі при тривалому прийомі парацетамолу з кумаринами. Комбінація тетрамолу з кортикостероїдами загрожує патологічною симптоматикою в області ШКТ. Під час прийому ліків при високій температурі необхідно відмовитися від барбітуратів, оскільки діючі компоненти жарознижувального не дадуть належного ефекту. Застосування тетрамолу з протисудомними ліками може стати причиною гепатотоксичності парацетамолу.
Заборонено одночасне вживання капсул з алкоголем. Водіям слід з особливою обережністю приймати препарат, тому що можливі порушення в роботі вестибулярного апарату і ЦНС. Детальну інформацію про лікарський продукт, зокрема і про те, яка діє на тетрамол ціна, можна дізнатися в нашій інтернет-аптеці та за лічені хвилини зробити онлайн-замовлення.
FAQ
Тетрамол від чого?
Тетрамол застосовується для усунення зубного, головного, менструального, суглобового і невралгічного болю. Засіб знижує температуру і допомагає купірувати неприємні відчуття при дисменореї та міалгії.
Використана література
https://compendium.com.ua/
https://mozdocs.kiev.ua
https://likicontrol.com.ua/
Переваги і Недоліки

Поради фармацевта
Гонта Євген ОлександровичТетрамол — ціни в Аптеці АНЦ
| 💊 Категорія | Тетрамол |
| 💊 Кількість товарів | 1 |
| 💊 Найменша ціна | 388.75 грн. |
| 💊 Середня ціна | 465.01 грн. |
| 💊 Найбільша ціна | 601.93 грн. |

