star_onclose
Шукай найнижчу ціну на ANC.UA!

Грипго Хотмікс гранули для орального розчину саше 5 г зі смаком лимону №10

Кусум Хелтхкер
Артикул: 1050604
Грипго Хотмікс гранули для орального розчину саше 5 г зі смаком лимону №10
nova poshta

доставимо

star 5.0 (2 відгуки)
273.70грн
Ціна дійсна при замовленні на сайті 4.04.2025
Оплатаtooltip
Доставкаtooltip
Поверненняtooltip
Доставка у
package
Доступні способи доставки
arrow down
Ціна товару: 233.7 грн
novapost
Нова Пошта
відділення
поштомат
курʼєр
50 грн
1-2 дня
ukrpost
Укрпошта
поштове відділення
курʼєр
50 грн
2-3 дня
iPOST Швидка доставка
від 95 грн
2 години

Основні властивості

adults
checkbox_white
Дорослим
allergic
!
Алергікам
children
!
Дітям
pregnant
x
Вагітним
feeding
x
Годуючим
drivers
x
Водіям
diabetics
!
Діабетикам
release-condition
checkbox
Умова відпуску

Характеристики

Торгова назваГрипго
Діюча речовинаКислота аскорбінова, Парацетамол, Фенілефрину гідрохлорид
ДорослимМожна
Спосіб застосуванняВсередину, рідкі
ДітямЗ 12-ти років
Кількість в упаковці10 саше
ВагітнимНе можна
ГодуючимНе можна
АлергікамЗ обережністю
ВиробникКусум Хелтхкер
ДіабетикамЗ обережністю, містить сахарозу
Країна виробництваІндія
ВодіямНе можна
ФормаПорошки та гранули
Первинна упаковкапакет
Умови відпускуБез рецепта
Код ATC

Опис

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. гріпго хотмікс - комбінований лікарський засіб, дія якого обумовлена компонентами, що входять до його складу.

Парацетамол - анальгетик-антипіретик, який має жарознижуючі та знеболюючі властивості, що пов'язано з впливом парацетамолу на гіпоталамічний центр терморегуляції і його можливістю інгібувати синтез простагландинів.

Фенілефринугідрохлорид - симпатоміметичний засіб, зменшує набряк слизової оболонки носа і придаткових пазух, вираженість ексудативних проявів, сприяє поліпшенню носового дихання. Стимулює переважно α-адренорецептори, завдяки чому відбувається звуження периферичних судин і зменшення їх проникності, зменшується утворення слизистого секрету.

Аскорбінова кислота є життєво необхідним вітаміном, що додається до складу препарату для компенсації втрати вітаміну С, яка може виникнути на початку розвитку вірусної інфекції. Аскорбінова кислота бере активну участь в окисно-відновних реакціях організму. Вона стимулює тканинне дихання, окислювальне фосфорилювання в печінці, активує протеолітичні та мікросомальні ферменти, сприяє переходу фолієвої кислоти в фолінієву. Аскорбінова кислота необхідна для синтезу стероїдних гормонів і проколагену. Вона регулює проникність стінки судин, згортання крові, сприяє процесам регенерації, сприяє утворенню опорних тканин. Аскорбінова кислота сприяє активації імунної системи, поповнює підвищену потребу у вітаміні С при грипі та простудних захворюваннях, посилює захисні механізми організму.

Фармакокінетика. Відсутні відповідні фармакокінетичні дані.

Показання

Короткострокове зменшення вираженості симптомів ГРВІ та грипу, включаючи головний біль, лихоманку, закладеність носа, синусити та біль, пов'язану з ними, біль в горлі, біль в тілі.

Застосування

Препарат призначений для прийому всередину. висипати вміст одного пакетика в стакан і додати півсклянки гарячої води, добре перемішати, при необхідності додати холодну воду. приймати в теплому вигляді.

Дорослим і дітям віком старше 12 років: разова доза - 1 пакетик. При необхідності прийом дози можна повторювати через кожні 4-6 год. Не приймати більше 4 пакетиків на добу.

Інтервал між прийомами становить не менше 4 год.

Курс лікування повинен бути не більше 3-5 днів. Тривалість лікування визначає лікар.

Не перевищувати рекомендовану дозу.

Не приймати одночасно з іншими лікарськими засобами, що містять парацетамол.

Протипоказання

Гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Тяжкі порушення функції печінки, вроджена гіпербілірубінемія, гострий гепатит, синдром Жильбера.

Захворювання крові, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, лейкопенія, анемія, тромбоз, тромбофлебіт.

Рідкісні спадкові стану інтолерантності до фруктози, порушення всмоктування глюкози-галактози або недостатність сахарози-ізомальтози.

Важкі захворювання серцево-судинної системи, включаючи важку АГ, виражений атеросклероз, ішемічна хвороба серця, декомпенсована серцеву недостатність; порушення провідності; схильність до спазму судин.

Тяжкі порушення функції нирок, гіпертрофія передміхурової залози з утрудненим сечовипусканням.

Стану підвищеного збудження, порушення сну, епілепсія.

Гіпертиреоз, тяжкі форми цукрового діабету, фенілкетонурія.

Гострий панкреатит.

Закриутоугольная глаукома.

Алкоголізм.

Вік до 12 років; похилий вік.

Період вагітності та годування груддю.

Одночасний прийом з:

інгібіторами МАО і протягом 2 тижнів після відміни інгібіторів МАО; трициклічнимиантидепресантами; блокаторами β-адренорецепторів або іншими антигіпертензивними лікарськими засобами; препаратами, що пригнічують або підвищують апетит; амфетаміноподобним психостимуляторами.

Побічні ефекти

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи анафілаксії, анафілактичний шок.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: алергічний дерматит, свербіж, висипи на шкірі та слизовій оболонці (звичайно еритематозний, кропив'янка), ангіоневротичний набряк, мультиформна еритема (синдром Стівенса - Джонсона), токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла), пурпура, крововиливи.

З боку нервової системи: головний біль, тремор, парестезії, відчуття страху, занепокоєння, нервове збудження, дратівливість, сплутаність свідомості, порушення сну, безсоння, сонливість, седативний стан, депресія, галюцинації, тривожність, шум у вухах, вертиго, загальна слабкість, запаморочення, збудження; порушення концентрації уваги протягом наступного дня, особливо при недостатній тривалості сну після прийому препарату.

З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, блювання, дискомфорт і біль в епігастрії, печія, зниження апетиту, запор, діарея, метеоризм, сухість у роті, виразки слизової оболонки рота, гіперсалівація, геморагії.

З боку гепатобіліарної системи: підвищення активності печінкових ферментів, як правило, без розвитку жовтяниці, гепатонекроз (дозозалежний ефект), порушення функції печінки.

З боку ендокринної системи: гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми.

З боку органу зору: мідріаз, порушення зору і акомодації, підвищення внутрішньоочного тиску.

З боку системи крові та лімфатичної системи: анемія, сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, біль в області серця), гемолітична анемія, тромбоцитопенія, синці або кровотечі, агранулоцитоз.

З боку нирок та сечовидільної системи: (при прийомі високих доз) порушення сечовипускання, нефротоксичність (ниркова колька, інтерстиціальний нефрит, папілярний некроз), олігурія, асептична піурія.

З боку серцево-судинної системи: підвищення артеріального тиску, біль у серці, серцебиття, синусова тахікардія, задишка, набряки, рефлекторна брадикардія.

З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до ацетилсаліцилової кислоти та інших нестероїдних протизапальних засобів.

Препарат може мати незначний проносний ефект.

Особливі вказівки

Чи не перевищувати зазначених доз.

Слід уникати одночасного застосування з іншими препаратами, призначеними для симптоматичного лікування застуди та грипу, судинозвужувальними препаратами для лікування риніту, а також лікарськими засобами, що містять парацетамол.

Необхідно порадитися з лікарем щодо можливості застосування препарату пацієнтам з порушеннями функції нирок і печінки.

Небезпека передозування виникає у хворих з нецірротіческім алкогольним захворюванням печінки. Протягом курсу лікування уникати вживання алкоголю.

Враховувати, що у хворих з алкогольним ураженням печінки підвищується ризик гепатотоксичної дії парацетамолу; препарат може впливати на результати лабораторних досліджень щодо вмісту в крові глюкози та сечової кислоти.

Пацієнтам, які приймають анальгетики кожен день при артритах легкої форми, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Перед застосуванням препарату необхідно проконсультуватися з лікарем, якщо пацієнт застосовує варфарин або подібні препарати, які надають антикоагулянтний ефект.

Застосування препарату особами, які голодують, може створювати загрозу пошкодження печінки.

Препарат застосовувати з обережністю у осіб, схильних до підвищення артеріального тиску, хворих на бронхіальну астму.

З обережністю застосовувати у пацієнтів похилого віку, з утрудненим сечовипусканням, хворобою Рейно (яка може проявлятися виникненням болю в пальцях рук і ніг у відповідь на холод або стрес). Фенілефрин, що входить до складу препарату, може викликати напади стенокардії.

Якщо за рекомендацією лікаря препарат застосовувати протягом тривалого періоду, необхідно здійснювати контроль функціонального стану печінки та периферичної крові.

У пацієнтів з тяжкими інфекціями, такими як сепсис, що супроводжуються зниженням рівня глутатіону при прийомі парацетамолу, підвищується ризик виникнення метаболічного ацидозу. Симптомами метаболічного ацидозу є глибоке, прискорене або утруднене дихання, нудота, блювота, втрата апетиту. Слід негайно звернутися до лікаря у разі появи цих симптомів.

Якщо головний біль стає постійним, слід звернутися до лікаря.

Якщо ознаки захворювання не почнуть зникати протягом 3 днів лікування або ж, навпаки, стан здоров'я погіршиться, необхідно звернутися до лікаря.

Зберігати препарат поза увагою дітей і в недоступному для дітей місці.

Допоміжні речовини. До складу препарату входить сахароза. Якщо у пацієнта встановлена непереносимість деяких цукрів, слід проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати цей препарат.

Препарат містить понсо 4R (Е124), тому може викликати алергічні реакції.

Застосування в період вагітності та годування груддю. Призначення препарату в ці періоди протипоказане.

Діти. Препарат протипоказаний дітям віком до 12 років.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Під час лікування слід утримуватися від керування автомобілем або технікою, що вимагає підвищеної концентрації уваги.

Взаємодії

Слід уникати одночасного застосування препарату з іншими лікарськими засобами, що містять парацетамол або інші діючі речовини, що входять до складу препарату гріпго хотмікс.

Особливості взаємодії препарату обумовлені властивостями його складових.

Парацетамол. Швидкість всмоктування парацетамолу може підвищуватися при одночасному застосуванні з метоклопрамідом та домперидоном і знижуватися - з ХС. Антикоагулянтний ефект варфарину та інших кумаринів може бути посилений з підвищенням ризику кровотечі при одночасному довготривалому регулярному щоденному застосуванні парацетамолу. При нетривалому застосуванні відповідно до рекомендованим режимом застосування вказані взаємодії не мають клінічного значення.

Барбітурати зменшують жарознижуючий ефект парацетамолу.

Протисудомні препарати (включаючи фенітоїн, барбітурати, карбамазепін), що стимулюють активність печінкових ферментів, можуть посилювати токсичний вплив парацетамолу на печінку внаслідок підвищення ступеня перетворення препарату в гепатотоксичні метаболіти.

Одночасне застосування високих доз парацетамолу з ізоніазидом підвищує ризик розвитку гепатотоксичної синдрому. При одночасному застосуванні парацетамолу з гепатотоксичними засобами збільшується токсичний вплив препаратів на печінку.

Парацетамол знижує ефективність діуретиків. Не застосовувати одночасно з алкоголем.

Фенілефринугідрохлорид. Взаємодія фенілефрину з інгібіторами моноаміноксидази спричиняє гіпертензивний ефект, з трициклічними антидепресантами (наприклад амітриптиліном) - підвищує ризик виникнення кардіоваскулярних побічних ефектів, з дигоксином і серцевими глікозидами - призводить до порушення серцебиття або інфаркту міокарда. Фенілефрин з іншими симпатоміметиками підвищує ризик виникнення побічних реакцій з боку серцево-судинної системи. Фенілефрин може знижувати ефективність блокаторів β-блокаторів та антигіпертензивних препаратів (резерпін, метилдопа) з підвищенням ризику виникнення гіпертензії та інших побічних реакцій з боку серцево-судинної системи. Блокатори α-адреноблокатори (фентоламін), фенотіазини, фуросемід та інші діуретики перешкоджають вазоконстрикції. Алкалоїди раувольфії зменшують терапевтичний ефект фенілефрину гідрохлориду.

Аскорбінова кислота (вітамін С). Аскорбінова кислота при пероральному прийомі посилює всмоктування пеніциліну, заліза, знижує ефективність гепарину та непрямих антикоагулянтів, підвищує ризик розвитку кристалурії при лікуванні саліцилатами. Антидепресанти, протипаркінсонічні та антипсихотичні препарати, фенотіазинові похідні підвищують ризик розвитку затримки сечі, сухості в роті, запорів. ГКС збільшують ризик розвитку глаукоми.

Абсорбція вітаміну С знижується при одночасному застосуванні пероральних контрацептивів, вживанні фруктових або овочевих соків, лужного пиття. Одночасний прийом вітаміну С і дефероксаміну підвищує тканинну токсичність заліза, особливо в серцевому м'язі, що може призвести до декомпенсації системи кровообігу. Вітамін С можна приймати лише через 2 години після ін'єкції дефероксаміну. Тривалий прийом високих доз особами, які лікуються дисульфірамом, гальмує реакцію дисульфірам - алкоголь. Високі дози препарату знижують ефективність трициклічних антидепресантів. Високі дози лікарського засобу знижують ефективність нейролептиків - похідних фенотіазину, канальцеву реабсорбцію амфетаміну, порушують виведення мексилетину нирками, впливають на резорбцію вітаміну В12. Аскорбінова кислота при пероральному застосуванні сприяє всмоктуванню алюмінію в кишечнику, що слід враховувати при одночасному лікуванні антацидами, що містять алюміній.

Передозування

Симптоми. ознаки та симптоми передозування окремих компонентів препарату гріпго хотмікс можна розподілити таким чином.

Пов'язані з парацетамолом. Ураження печінки можливе у дорослих, які прийняли ≥10 г парацетамолу, і у дітей, які взяли 150 мг/кг маси тіла. У пацієнтів з факторами ризику (тривалий прийом карбамазепіну, фенобарбіталу, фенітоїну, примідону, рифампіцину, звіробою або інших препаратів, які індукують печінкові ферменти, зловживання алкоголем, недостатність глутатіонової системи, наприклад: порушення травлення, ВІЛ-інфекція, голодування, муковісцидоз, кахексія) прийом ≥5 г парацетамолу може призвести до ураження печінки.

Симптоми передозування в перші 24 год: блідість шкірних покривів, нудота, блювота, втрата апетиту і біль в животі. Ураження печінки може стати явним через 12-48 годин після передозування. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати до енцефалопатії, крововиливів, гіпоглікемії, коми та мати летальний результат. ОПН з гострим некрозом канальців може проявлятися сильним поперековим болем, гематурією, протеїнурією і розвинутися навіть при відсутності тяжкого ураження печінки. Відзначалися також серцева аритмія і панкреатит.

При тривалому застосуванні препарату у високих дозах з боку органів кровотворення може розвинутись апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія. При прийомі високих доз з боку ЦНС можливі запаморочення, психомоторне збудження і порушення орієнтації; з боку сечовидільної системи - нефротоксичність (ниркова колька, інтерстиціальний нефрит, капілярний некроз).

Пов'язані з фенілефрину гідрохлориду. Передозування, обумовлена дією фенілефрину, може викликати підвищене потовиділення, психомоторне збудження або пригнічення центральної нервової системи, головний біль, запаморочення, сонливість, порушення свідомості, порушення серцевого ритму, тахікардію, екстрасистолію, тремор, гіперрефлексія, судоми, нудоту, блювоту, дратівливість, неспокій, підвищення АТ, галюцинації.

Пов'язані з аскорбіновою кислотою. Передозування, обумовлена дією аскорбінової кислоти, може проявитися нудотою, блювотою, здуттям і болем в животі, свербінням, шкірним висипом, підвищеною збудливістю. Високі дози аскорбінової кислоти (3000 мг) можуть викликати тимчасову осмотичну діарею та шлунково-кишкові порушення, порушення обміну цинку, міді, глюкозурию, кристаллурию, утворення конкрементів у нирках.

Лікування. При передозуванні необхідна швидка медична допомога. Пацієнта слід негайно доставити в лікарню, навіть якщо відсутні ранні симптоми передозування. Симптоми можуть бути обмежені нудотою і блювотою або можуть не відображати тяжкості передозування або може привести до ураження органів. Слід розглянути лікування активованим вугіллям, якщо надмірна доза була прийнята в межах 1 ч. Концентрацію парацетамолу в плазмі крові слід вимірювати через 4 год або пізніше після прийому (більш ранні концентрації є недостовірними). Лікування N-ацетилцистеином може бути застосовано протягом 24 годин після прийому препарату, але максимальний захисний ефект настає при його застосуванні протягом 8 годин після прийому.

Ефективність антидоту різко знижується після цього часу. При необхідності пацієнту в / в слід вводити N-ацетилцистеїн згідно з чинними рекомендаціями. При відсутності блювоти можна застосувати всередину метіонін як відповідну альтернативу у віддалених районах поза лікарнею.

Крім вищесказаного, рекомендується проводити симптоматичну або підтримуючу терапію.

Умови зберігання

В оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C.

Редакторська група
Дата створення: 31.03.2023
Дата оновлення: 31.05.2023
alert

Зверніть увагу

Опис препарату Грипго Хотмікс гранули для орального розчину саше 5 г зі смаком лимону №10 на цій сторінці є спрощеною версією від anc.ua Перед придбанням або використанням препарату, необхідно консультуватися з лікарем та ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника.Інформація надана тільки для ознайомчих цілей і не має бути використана як керівництво до самолікування. Призначення препарату та його дозування може встановити тільки лікар

Поширені запитання

Яка ціна на Грипго Хотмікс гранули для орального розчину саше 5 г зі смаком лимону №10?

plus
233.7 грн. - ціна в Аптеці Низьких Цін на Грипго Хотмікс гранули для орального розчину саше 5 г зі смаком лимону №10.

У чому особливості товару Грипго Хотмікс гранули для орального розчину саше 5 г зі смаком лимону №10?

plus
Препарати від застуди Грипго Хотмікс гранули для орального розчину саше 5 г зі смаком лимону №10. Відноситься до Препараты от простуды

Яка діюча речовина Грипго Хотмікс гранули для орального розчину саше 5 г зі смаком лимону №10?

plus
Діючі речовини у Грипго Хотмикс гранулы для орального раствора саше 5 г со вкусом лимона №10 є Кислота аскорбиновая, Парацетамол, Фенилэфрина гидрохлорид.

Які відгуки у товару Грипго Хотмікс гранули для орального розчину саше 5 г зі смаком лимону №10?

plus
Ілона 4 Квітень 2024

Смак приємний, не надто хімозний, як у деяких інших засобів. Розвела гранули гарячою водою, і після першої чашки відчула себе краще. Допомогло мені швидко повернутися в стрій. Знімає всі ці не приємні симптоми застуди.

Відгуки покупців про Грипго Хотмікс гранули для орального розчину саше 5 г зі смаком лимону №10

Avatar
Кирило
2023-09-29 06:30:31

Минулого тижня почав відчувати наближення застуди: заклало ніс, боліло горло. Дійсно, після кількох днів прийому відчув себе набагато краще. Зручно, що гранули можна розвести в гарячій воді - і вам і чай, і ліки в одному.

Переваги
Зручна форма випуску: можна зробити гарячий напій. Ефективно бореться із симптомами застуди
Недоліки
Можна купувати.
Avatar
Ілона
2024-04-04 06:52:39

Смак приємний, не надто хімозний, як у деяких інших засобів. Розвела гранули гарячою водою, і після першої чашки відчула себе краще. Допомогло мені швидко повернутися в стрій. Знімає всі ці не приємні симптоми застуди.

Переваги
Швидке полегшення симптомів, приємний смак.
Недоліки
Все добре