star_onclose

Євроцефтаз порошок для розчину для ін'єкцій 1000 мг + 125 мг флакон №1

Євро Лайфкер
Артикул: 1054174
comments Написати відгук
Оплатаtooltip
Поверненняtooltip
Продаж зазначених ліків відбувається в аптеці тільки за наявності рецепту від лікаря
Доставка у
pharmacy
Самовивіз з аптек
Ціна товару:
В наявності
Безкоштовно
courier
Курʼєр АНЦ new
Ціна товару:
Безкоштовно
Термінова доставка: 99,00 грн.
package
Доступні способи доставки
arrow down
Ціна товару:
novapost
Нова Пошта
відділення
поштомат
курʼєр
1-3 робочі дні

Основні властивості

adults
checkbox_white
Дорослим
allergic
!
Алергікам
children
!
Дітям
pregnant
x
Вагітним
feeding
x
Годуючим
drivers
!
Водіям
diabetics
!
Діабетикам
release-condition
!
Умова відпуску

Характеристики

Торгова назваЄвроцефтаз
Діюча речовинаЦефтріаксон, Тазобактам
Серія/ЛінійкаДля дітей
ДорослимМожна
Спосіб застосуванняІн'єкції
ДітямЗ 2-х років
Кількість в упаковці1 флакон
ВагітнимНе можна
ГодуючимНе можна
АлергікамЗ обережністю
ВиробникЄвро Лайфкер
ДіабетикамЗ обережністю
Країна виробництваІндія
ВодіямЗ обережністю
ФормаФлакони з сухим вмістом
Умови відпускуЗа рецептом
Код ATC

Опис

Редакторська група
Дата створення: 31.03.2023
Дата оновлення: 07.06.2023
alert

Зверніть увагу

Опис препарату Євроцефтаз порошок для розчину для ін'єкцій 1000 мг + 125 мг флакон №1 на цій сторінці є спрощеною версією від anc.ua. Перед придбанням або використанням препарату, необхідно консультуватися з лікарем та ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника. Інформація надана тільки для ознайомчих цілей і не має бути використана як керівництво до самолікування. Призначення препарату та його дозування може встановити тільки лікар

Поширені запитання

Яка ціна на Євроцефтаз порошок для розчину для ін'єкцій 1000 мг + 125 мг флакон №1?

plus
0 грн. - ціна в Аптеці Низьких Цін на Євроцефтаз порошок для розчину для ін'єкцій 1000 мг + 125 мг флакон №1.

У чому особливості товару Євроцефтаз порошок для розчину для ін'єкцій 1000 мг + 125 мг флакон №1?

plus
Антибіотики Євроцефтаз порошок для розчину для ін'єкцій 1000 мг + 125 мг флакон №1. Відноситься до Антибіотики

Яка діюча речовина Євроцефтаз порошок для розчину для ін'єкцій 1000 мг + 125 мг флакон №1?

plus
Діючі речовини у Євроцефтаз порошок для розчину для ін'єкцій 1000 мг + 125 мг флакон №1 є Тазобактам, Цефтріаксон.

Які відгуки у товару Євроцефтаз порошок для розчину для ін'єкцій 1000 мг + 125 мг флакон №1?

plus
На жаль на цей товар поки немає відгуків. Ви можете залишити свій відгук за посиланням.

Євроцефтаз ефективний проти багатьох інфекцій

Євроцефтаз – потенційований антибіотик, призначений для лікування інфекцій, спричинених чутливими мікроорганізмами до основних речовин – цефтріаксон та тазобактів. В аптеках доступний виключно за рецептом лікаря, Євроцефтаз купити рекомендується в одній із аптек мережі АНЦ, де його ціна завжди нижча. Ліки широко застосовується в терапії різних бактеріальних інфекцій, у тому числі органів дихання, сечостатевої системи, шкіри та м'яких тканин. Прийом можливий як дорослим, так і дітям після 2 років.

Фармакологічні властивості препарату

Цефтріаксон відноситься до групи антибіотиків цефалоспоринів третього покоління, які вводяться в організм шляхом ін'єкцій. Він має здатність знищувати бактерії та виявляє ефективність проти більшості грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів.

Компонент зберігає активність навіть у присутності бета-лактамаз, ферменту, який часто робить інші антибіотики цефалоспоринів марними.

Тазобактам, похідне триазолілметилпеніциланової кислоти - інгібітор багатьох видів бета-лактамаз, які часто роблять бактерії стійкими до антибіотиків. Хоча тазобактам сам по собі не має сильної антибактеріальної дії, його наявність у складі Євроцефтазу значно посилює здатність цефтріаксону знищувати бактерії, включаючи ті, які зазвичай стійкі до нього та інших антибіотиків з групи бета-лактамів.

Склад та форма випуску ліків

Євроцефтаз випускається як порошку білого або майже білого кольору. У флаконі міститься:

  • 1000 мг цефтріаксону натрію в еквіваленті безводного цефтріаксону;
  • 125 мг тазобактаму натрію в еквіваленті безводного тазобактаму.

Картонна упаковка комплектується 1 флаконом та інструкцією, яку необхідно прочитати до початку використання. Термін зберігання – не більше трьох років. Краща Євроцефтаз ціна для покупки представлена в аптеках АНЦ, також можна зробити замовлення на сайті онлайн.

Показання для застосування Євроцефтаз

Євроцефтаз використовується для лікування інфекцій, спричинених мікроорганізмами, чутливими до його компонентів. Сюди входять інфекції дихальних шляхів, такі як пневмонія, а також проблеми з органами слуху, носа та горла. Євроцефтаз уколи ефективні при інфекціях:

  • всередині черевної порожнини;
  • сечовивідних шляхів;
  • статевих органів, включаючи гонорею, сепсис, інфекцію шкіри;
  • тканин, включаючи рани, а також при інфекціях у осіб із ослабленою імунною системою.

Препарат використовується для профілактики інфекцій перед хірургічними втручаннями на органах шлунково-кишкового тракту, жовчовивідних та сечовивідних шляхів, а також при гінекологічних процедурах у випадках потенційного чи відомого зараження. Приймаючи ліки, важливо дотримуватися рекомендацій щодо антибіотикотерапії, особливо щодо профілактики антибіотикорезистентності.

Протипоказання

Протипоказання до використання засобу Євроцефтаз включають підвищену чутливість до нього або інших антибіотиків із групи цефалоспоринів, а також тяжкі реакції гіперчутливості до інших видів бета-лактамних антибактеріальних засобів:

  • пеніциліни;
  • монобактами;
  • карбапенеми.

Прийом протипоказаний для недоношених новонароджених з урахуванням їхнього гестаційного віку, а також доношеним новонародженим з певними станами:

  • гіпербілірубінемія;
  • жовтяниця;
  • гіпоальбумінемія;
  • ацидоз.

Речовина цефтріаксону не передбачена для новонароджених, з необхідністю внутрішньовенного введення кальцію.

Вік, з якого можна починати приймати ліки

Лікарський засіб дозволено для прийому дітям від двох років, але під наглядом лікаря.

Чи можна вагітним використовувати Євроцефтаз

Недостатньо інформації про безпеку використання цефтріаксону в поєднанні з тазобактамом у вагітних жінок і матерів, які годують груддю. Тому вагітним і в період лактації приймати Євроцефтаз не рекомендується.

Особливості, способи застосування, дозування препарату

Євроцефтаз уколи призначені для внутрішньовенного або внутрішньом'язового введення та рекомендуються для дорослих та дітей віком від 12 років.

  1. Стандартна доза становить 1000/125 мг – 2000/250 мг один раз на добу.
  2. Серйозні інфекції, спричинені бактеріями із середньою чутливістю до основного компонента: добова доза збільшується до 4000/500 мг.
  3. Дітям віком від 2 до 12 років рекомендується доза від 20 до 80 мг/кг маси тіла один раз на добу, що не перевищує 2000 мг цефтріаксону.
  4. Дітям та підліткам з масою тіла понад 50 кг призначають дози для дорослих.
  5. При внутрішньовенному введенні дози 50 мг/кг або вище слід вводити шляхом інфузії протягом не менше 30 хвилин.

Тривалість лікування залежить від тяжкості захворювання та зазвичай становить від 4 до 14 днів, за умови, що температура нормалізується та аналізи показують відсутність збудників протягом 48-72 годин після початку лікування.

Побічні ефекти від прийому ліків

Зазвичай, Євроцефтаз добре переноситься, проте при його використанні можуть виникнути різні небажані явища. Серед них інфекції, спричинені грибками:

  • кандидомікоз та мікоз статевих органів;
  • вторинні грибкові інфекції.

Також можливі інфекції, викликані стійкими до антибіотиків мікроорганізмами та розвиток псевдомембранозного коліту та суперінфекцій. Крім цього, можуть виявитися небажані реакції з боку:

  • шлунково-кишковий тракт;
  • гепатобіліарної системи;
  • шкіри та підшкірної клітковини;
  • нирок та сечовивідної системи.

Детальний опис усіх можливих побічних реакцій міститься в інструкції до упаковки препарату.

Євроцефтаз з іншими лікарськими засобами.

Уникайте одночасного застосування Євроцефтазу з кальцієвмісними розчинами, такими як розчин Рінгера. Після останнього введення цефтріаксону рекомендується не приймати протягом 48 годин.

  1. За даними досліджень, при одночасному використанні високих доз препарату з сильнодіючими діуретиками, такими як фуросемід, не було порушень функції нирок.
  2. Немає підтвердження того, що Євроцефтаз збільшує ниркову токсичність аміноглікозидів.
  3. Не виявлено подібності ефектів алкоголю та дисульфіраму (тетураму), якщо вживання алкоголю відбувається одразу після прийому цефтріаксону.

Цефтріаксон містить N-метилтіотетразольну групу, яка може спричиняти непереносимість етанолу, а також підвищити ризик кровотеч.

FAQ

Для чого приймають Євроцефтаз?

Лікарський засіб ефективно бореться з інфекціями, чутливими до його компонентів. Купити препарат рекомендується в аптеках АНЦ, де джействує накопичувальна бонусна програма.

Література

https://compendium.com.ua

https://www.medcentre.com.ua

https://likicontrol.com.ua

Переваги і Недоліки

Переваги
1. Євроцефтаз – це антибіотик, який використовується для лікування різних інфекцій. Спектр його дії широкий. Препарат ефективний проти різних бактерій, що викликають інфекції дихальних шляхів та ЛОР-органів.
2. Цільова дія на пневмонію: засіб значно полегшує її симптоми і скорочує тривалість захворювання.
3. Препарат добре справляється з інфекціями, що вражають ЛОР-органи (синуситом або отитом), завдяки своїй здатності впливати на специфічні збудники.
4. Засіб добре переноситься, з меншим ризиком виникнення серйозних побічних ефектів (у порівнянні з деякими іншими антибіотиками).
Недоліки
1. Для пацієнтів з порушеннями функції нирок може бути необхідна корекція дози Євроцефтазу, що потребує ретельного медичного контролю.
2. В деяких випадках можуть бути труднощі у визначенні чутливості збудника до препарату, що може вплинути на його ефективність у лікуванні специфічних інфекцій.
3. Використання антибіотика може порушити нормальну мікрофлору кишечника, що може призвести до дисбактеріозу або грибкових інфекцій.
4. Засіб може викликати такі побічні ефекти, як запаморочення або нервозність, які можуть вплинути на загальне самопочуття пацієнта.

Поради фармацевта

Гонта Євген Олександрович
💊Препарат може стати частиною комплексного лікування, включаючи симптоматичну терапію та інші медичні заходи. Це дозволяє покращити результати лікування.
💊Цей препарат допомагає оперативно усунути інфекцію, що призводить до швидшого одужання і зменшення симптомів.
💊Завдяки ефективному контролю над інфекціями, засіб зменшує ризик розвитку серйозних ускладнень, таких як абсцеси або системні інфекції.
💊Євроцефтаз може бути використаний в амбулаторних умовах, що дозволяє пацієнтам отримувати лікування без необхідності госпіталізації.

Євроцефтаз — ціни в Аптеці АНЦ

💊 КатегоріяЄвроцефтаз
💊 Кількість товарів1
💊 Найменша ціна327.43 грн.
💊 Середня ціна334.44 грн.
💊 Найбільша ціна341.85 грн.