star_onclose

Ацетилцистеїн-Астрафарм порошок для орального розчину 200 мг саше №10

Астрафарм ТОВ
Артикул: 1041291
comments Написати відгук
Очікується
Оплатаtooltip
Поверненняtooltip

Основні властивості

adults
checkbox_white
Дорослим
allergic
!
Алергікам
children
!
Дітям
pregnant
x
Вагітним
feeding
x
Годуючим
drivers
checkbox
Водіям
diabetics
!
Діабетикам
release-condition
checkbox
Умова відпуску

Характеристики

Торгова назваАцетилцистеїн
Діюча речовинаАцетилцистеїн
Дозування200 мг
ДорослимМожна
Спосіб застосуванняВсередину, рідкі
ДітямЗ 2-х років
Кількість в упаковці10 саше
ВагітнимНе можна
ГодуючимНе можна
АлергікамЗ обережністю
ВиробникАстрафарм ТОВ
ДіабетикамЗ обережністю
Країна виробництваУкраїна
ВодіямМожна
ФормаПорошки та гранули
Первинна упаковкапакет
Умови відпускуБез рецепта
Код ATC

Опис

Редакторська група
Дата створення: 31.03.2023
Дата оновлення: 03.10.2023
alert

Зверніть увагу

Опис препарату Ацетилцистеїн-Астрафарм порошок для орального розчину 200 мг саше №10 на цій сторінці є спрощеною версією від anc.ua. Перед придбанням або використанням препарату, необхідно консультуватися з лікарем та ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника. Інформація надана тільки для ознайомчих цілей і не має бути використана як керівництво до самолікування. Призначення препарату та його дозування може встановити тільки лікар

Поширені запитання

Яка ціна на Ацетилцистеїн-Астрафарм порошок для орального розчину 200 мг саше №10?

plus
0 грн. - ціна в Аптеці Низьких Цін на Ацетилцистеїн-Астрафарм порошок для орального розчину 200 мг саше №10.

У чому особливості товару Ацетилцистеїн-Астрафарм порошок для орального розчину 200 мг саше №10?

plus
Препарати при вологому кашлі Ацетилцистеїн-Астрафарм порошок для орального розчину 200 мг саше №10. Відноситься до Препарати при вологому кашлі

Яка діюча речовина Ацетилцистеїн-Астрафарм порошок для орального розчину 200 мг саше №10?

plus
Діючі речовини у Ацетилцистеїн-Астрафарм порошок для орального розчину 200 мг саше №10 є Ацетилцистеїн.

Які відгуки у товару Ацетилцистеїн-Астрафарм порошок для орального розчину 200 мг саше №10?

plus
На жаль на цей товар поки немає відгуків. Ви можете залишити свій відгук за посиланням.