Остіверон капсули №90
Solepharm
Артикул: 1072503
Оплата
Повернення
Доставка у
Київ
Самовивіз з аптек
Ціна товару:
В наявності
Безкоштовно
Курʼєр АНЦ 
Ціна товару:
Безкоштовно
Термінова доставка: 99,00 грн.
Доступні способи доставки
Ціна товару:
Нова Пошта
відділення
поштомат
курʼєр
1-3 робочі дні
Основні властивості
Дорослим
Можна
Алергікам
З обережністю
Дітям
Не можна
Вагітним
За призначенням лікаря
Годуючим
За призначенням лікаря
Водіям
Можна
Діабетикам
Можна
Умова відпуску
Без рецепта
Характеристики
| Торгова назва | Остіверон |
| Діюча речовина | Комплекс StimuCal мікрокристалічний гідроксіапатитний |
| Дорослим | Можна |
| Спосіб застосування | Всередину, тверді |
| Дітям | Не можна |
| Кількість в упаковці | 90 шт |
| Вагітним | За призначенням лікаря |
| Годуючим | За призначенням лікаря |
| Алергікам | З обережністю |
| Виробник | Solepharm |
| Діабетикам | Можна |
| Країна виробництва | Латвія |
| Водіям | Можна |
| Форма | Капсули |
| Умови відпуску | Без рецепта |
Опис
Редакторська група
Дата створення: 13.05.2026
Дата оновлення: 13.05.2026
Зверніть увагу
На цій сторінці не йдеться про будь-які конкретні переваги дієтичної добавки для здоров’я. Надана інформація не є медичною консультацією та надається лише для інформаційних цілей. Перед початком вживання дієтичної добавки Остіверон капсули №90 проконсультуйтеся з лікарем.
Поширені запитання
Яка ціна на Остіверон капсули №90?
0 грн. - ціна в Аптеці Низьких Цін на Остіверон капсули №90.
У чому особливості товару Остіверон капсули №90?
Хондропротектори Остіверон капсули №90. Відноситься до Хондропротектори
Яка діюча речовина Остіверон капсули №90?
Діючі речовини у Остіверон капсули №90 є Комплекс StimuCal мікрокристалічний гідроксіапатитний.
Які відгуки у товару Остіверон капсули №90?
Галина 24 Вересень 2025
Призначили для зміцнення кісток. Приймаю курсом, результат помітний — почуваюся краще. У АНЦ ціна дуже вигідна для такої великої упаковки. Дуже задоволена покупкою.

