star_onclose

ЛАКТОКРИС КАПС. №15

Біофарма
Артикул: 1078770
comments Написати відгук
від816.05грн до855.00грн
грн на бонусний рахуноквід8.16грн на бонусний рахунок
Ціна дійсна при замовленні на сайті 26.09.2026
Вказана найменша ціна в населеному пункті
Оплатаtooltip
Поверненняtooltip
Доставка у
pharmacy
Самовивіз з аптек
Ціна товару: від 816.05 грн
В наявності в 47 аптеках
Безкоштовно

Основні властивості

Характеристики

Торгова назваЛактокріс
Діюча речовинаВітамін А, Lactobacillus crispatus
ВиробникБіофарма
Країна виробництваІталія

Опис

Склад

plus

Склад: крохмаль кукурудзяний; Lactobacillus crispatus NTCVAG04TM (DSM 32930); антизлежувачі: магнієві солі жирних кислот, кремнію діоксид; вітамін А (ретинілацетат); оболонка капсули: гідроксипропілцелюлоза, камедь желатинова.

Компоненти На 1 капсулу % РДН*
Lactobacillus crispatus NTCVAG04TM 3х10° КУО (CFU)** -
Вітамін А 120 мкг (mcg) 15

% РДН (рекомендована дієтична норма): добові референтні значення поживних речовин відповідно до Регламенту (ЄС) 1169/2011.

** КУО (CFU): колонієутворюючі одиниці.

Рекомендації щодо застосування

plus

Рекомендовано вживати жінкам як додаткове джерело біологічно активних речовин, що здатні сприяти покращенню балансу мікрофлори кишечника та вагінальної мікрофлори, та підтримувати нормальний стан слизових оболонок. Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування та дози

plus

Жінкам по 1 капсулі, запиваючи водою, перед їдою. Тривалість вживання визначається лікарем індивідуально. Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. У разі одночасного прийому лікарських засобів рекомендується приймати капсулу щонайменше через дві години після них.

Застереження

plus

Вагітним та жінкам в період лактації вживати за призначенням лікаря.

Протипоказання

plus

Індивідуальна чутливість до компонентів продукту, діти.

Вироблено в ЄС. Не містить глютену. Не містить лактози.

Упаковка

plus

Капсули по 480 мг (mg), по 15 капсул у блістері, по 1 блістеру в картонній коробці.

Маса нетто 7,2 г (g) е.

15 капсул по 480 мг (mg)

Умови зберігання

plus

Зберігати в оригінальній упаковці в сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці.

Термін придатності

plus

24 місяці від дати виготовлення. Номер серії виробництва та кінцева дата споживання «Придатний до» вказані на коробці. Не використовувати після закінчення строку придатності. Дата закінчення терміну придатності стосується неушкодженого та належним чином збереженого продукту.

Виробник

plus

Виробник: Біофарма С.р.л., Віа Гран Бретанья, 1, 21013 Галларате (провінція Вересе), Італія, для Ен.Сі.Ті. С.р.л., Віа Луіджі Рацца 3, - 20124, Мілан, Італія.

Маркетинг здійснює: Євро Лайфкер.

Імпортер / Компанія, що приймає претензії від споживачів в Україні: ТОВ Конарк Інтелмед, вул. Шевченка, 315, м. Харків, 61033, Україна

Редакторська група
Дата створення: 28.08.2026
Дата оновлення: 28.08.2026
alert

Зверніть увагу

На цій сторінці не йдеться про будь-які конкретні переваги дієтичної добавки для здоров’я. Надана інформація не є медичною консультацією та надається лише для інформаційних цілей. Перед початком вживання дієтичної добавки ЛАКТОКРИС КАПС. №15 проконсультуйтеся з лікарем.

Поширені запитання

Яка ціна на ЛАКТОКРИС КАПС. №15?

plus
від 816.05 до 855 грн. - ціна в Аптеці Низьких Цін на ЛАКТОКРИС КАПС. №15.

У чому особливості товару ЛАКТОКРИС КАПС. №15?

plus
БАДи для жіночого здоров'я ЛАКТОКРИС КАПС. №15. Відноситься до БАДи для жіночого здоров'я

Яка діюча речовина ЛАКТОКРИС КАПС. №15?

plus
Діючі речовини у ЛАКТОКРИС КАПС. №15 є Lactobacillus crispatus, Вітамін А.

Які відгуки у товару ЛАКТОКРИС КАПС. №15?

plus
На жаль на цей товар поки немає відгуків. Ви можете залишити свій відгук за посиланням.