Пропила, все норм, куплю ще, наче щось покращало) Мабуть треба ще)) Дякую.
Переваги
легко ковтати, мена присмаків.
Відгук був корисний?
Вікторія
2024-05-15 09:11:54
Ефект просто вау! Неочікувала, взяла для підтримання в організмі необхідних вітамінів та мікроелементів, адже їх в цьому препараті - достатньо. Стан шкіри покращився, запалень у вигляді прищиків майже не стало, нігті стали міцнішими
Наталія
2026-05-19 13:24:19
Пропила, все норм, куплю ще, наче щось покращало) Мабуть треба ще)) Дякую.
Відгук був корисний?
Вікторія
2024-05-15 09:11:54
Ефект просто вау! Неочікувала, взяла для підтримання в організмі необхідних вітамінів та мікроелементів, адже їх в цьому препараті - достатньо. Стан шкіри покращився, запалень у вигляді прищиків майже не стало, нігті стали міцнішими
Відгук був корисний?