star_onclose

Декрістол D3 2000 МО таблетки №120

star 5.0 (0 відгуків)
Оплатаtooltip
Поверненняtooltip
Доставка у
pharmacy
Самовивіз з аптек
Ціна товару:
В наявності
Безкоштовно
courier
Курʼєр АНЦ new
Ціна товару:
Безкоштовно
Термінова доставка: 99,00 грн.
package
Доступні способи доставки
arrow down
Ціна товару:
novapost
Нова Пошта
відділення
поштомат
курʼєр
1-3 робочі дні

Основні властивості

adults
checkbox_white
Дорослим
allergic
!
Алергікам
children
!
Дітям
pregnant
!
Вагітним
feeding
!
Годуючим
drivers
checkbox
Водіям
diabetics
!
Діабетикам
release-condition
checkbox
Умова відпуску

Характеристики

Торгова назваДекрістол
Діюча речовинаВітамін D3 (холекальциферол)
Дозування2000 МО
ДорослимМожна
Спосіб застосуванняВсередину, тверді
ДітямЗ 1-го року
Кількість в упаковці120 шт
ВагітнимЗа призначенням лікаря
ГодуючимЗа призначенням лікаря
АлергікамЗ обережністю
ВиробникМібе ГмбХ Арцнаймиттель
ДіабетикамЗа призначенням лікаря
Країна виробництваНімеччина
ВодіямМожна
ФормаТаблетки
Первинна упаковкаблістер
Умови відпускуБез рецепта

Опис

Редакторська група
Дата створення: 31.03.2023
Дата оновлення: 01.12.2025
alert

Зверніть увагу

На цій сторінці не йдеться про будь-які конкретні переваги дієтичної добавки для здоров’я. Надана інформація не є медичною консультацією та надається лише для інформаційних цілей. Перед початком вживання дієтичної добавки Декрістол D3 2000 МО таблетки №120 проконсультуйтеся з лікарем.

Поширені запитання

Яка ціна на Декрістол D3 2000 МО таблетки №120?

plus
0 грн. - ціна в Аптеці Низьких Цін на Декрістол D3 2000 МО таблетки №120.

У чому особливості товару Декрістол D3 2000 МО таблетки №120?

plus
Вітаміни для імунітету Декрістол D3 2000 МО таблетки №120. Відноситься до Вітаміни для імунітету

Яка діюча речовина Декрістол D3 2000 МО таблетки №120?

plus
Діючі речовини у Декрістол D3 2000 МО таблетки №120 є Вітамін D3 (холекальциферол).

Які відгуки у товару Декрістол D3 2000 МО таблетки №120?

plus
Катерина 1 Грудень 2025

Декристол - один із найкращих вітамінів D, які я пробувала. Енергії більше, настрій рівний, а загальне самопочуття помітно покращилось. Велика упаковка - додатковий плюс, економно й вигідно.